Resimde Gördüğün İlk Şey Şu Anda Hayattan Neleri Kaçırdığını Ortaya Çıkaracaktır


Birçoğumuz için, ne olduğunu bilmek zor olsa da, hayatta bir şeylerin eksik olduğu duygusu olan huzursuzluk ve içsel özlem tarafından yönlendiriliriz.

Daha iyi bir ilişkimiz, daha tatmin edici bir işimiz, daha fazla paramız, bir sonraki tatilimiz, daha iyi bir bedenimiz veya bir dizi başka şeyimiz olduğunda, farkında olmasak bile, kendimizi tatmin hissedeceğimize inanıyoruz.

Ancak, yeni bir ilişkimiz olduğunda bile, daha fazla para ya da her neyse, yine de daha fazlasının olması gerektiğini hissediyoruz.

Peki gerçekten ne arıyoruz?

Bu arayışın merkezinde kim olduğumuzu ve neden burada olduğumuzu bilme ihtiyacı var. Bir şeylerin eksik olduğu hissi, çoğu zaman özümüzün ve yaşamımızın yüzeysel seviyesinin ötesinde kim olduğumuzun daha fazla farkına varmamız için bir davettir.

Bu basit test, şu anda hayatta nelerden yoksun olduğunu, gelişimini ve yeni ufuklara doğru hareketini engelleyen şeyleri anlamana yardımcı olabilir. Belki de ortaya çıkan gerçek, aktif eylemi teşvik edecek ve seni önemli bir karar vermeye zorlayacaktır.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün

Resimde Gördüğün İlk Şey Şu Anda Hayattan Neleri Kaçırdığını Ortaya Çıkaracaktır
Kadın Gördün
Özgürlükten yoksunsun. Hayatın belirli sınırlarla sınırlıdır ve sınırlarını aşma cesaretinden veya arzusundan yoksunsun. Başkalarının koşullarına ve görüşlerine çok fazla bağlısın: Zaman zaman her şeyi terk etme, ayrılma, kaderi kökten değiştirme fikri geliyor, ama sonra korku hakim oluyor ve özgürlük hayalleri hala sadece rüyada kalıyor. Küçük başla: En az bir kez senden bekleneni değil, en çok istediğini yap. Bu, özgürlüğe doğru ilk adım olacaktır: düşünce özgürlüğü, eylem özgürlüğü ve seçim özgürlüğü.
Kitap Gördün
Sadece dinlenmeye, rahatlamaya ve dikkat dağıtmaya ihtiyacın var. Bu sadece hafta sonu bir kitapla kanepede uzanmakla ilgili değil, kendini rutinden uzaklaştırmanı ve düşüncelerini düzene sokmanı sağlayan eksiksiz bir yolculuk hakkındadır. Zihinsel ve fiziksel olarak yorgunsun, kronik yorgunluk hem iş hem de nakit hayatını olumsuz etkiliyor. Uzun süre dinlenmemiş bir kişi, hayatını etkili bir şekilde inşa edemez. Bir sonraki tatilini evde değil, memleketinin veya ülkenin dışında geçir. Yeterli dinlenme iyileştirir ve yaşam sevincini herhangi bir doktordan daha iyi hissetmene yardımcı olur.
Kelebek Gördün
Şanstan yoksunsun. Hangisi olduğu önemli değil: aşkta, kariyerde ve finansal olarak. Yaşamak, kendini kaybeden gibi hissetmek o kadar kolay değildir ve kaderin güç için test edildiği dönemlerde asıl mesele yıkılmamak, iyiliğe ve adalete olan inancını kaybetmemektir. Kendini dağıtma. Bu tür dönemler yaşamın ayrılmaz bir parçasıdır. Geçerler ve siyah şeritten sonra beyaz olan mutlaka gelir. Tutum ne kadar olumlu olursa, kader gülümseyecek ve gösterilen direnç ödüllendirecektir.

Share your Results:

Resimde Gördüğün İlk Şey Şu Anda Hayattan Neleri Kaçırdığını Ortaya Çıkaracaktır

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı