Aynalardan Birini Seç Ve Gizli Özelliklerin Hakkında Bilgi Edin

Aynalar her insanın hayatında her zaman özel bir öneme sahipti. Aynalara herkes farklı bakar: birisi onların bir portal olduklarını, diğerlerinin ise gerçekliğimizi yansıttığını söyler. Ama gerçek şu ki aynalarda gizemli bir anlam var.

Resimdeki aynalardan birini seç ve gizli özelliklerini öğren.

Bir Ayna Seç

Aynalardan Birini Seç Ve Gizli Özelliklerin Hakkında Bilgi Edin
1.Aynayı Seçtin
Gerçekte ne istediğini kendine itiraf etmekten korkuyorsun. Sadece bir kez yaşadığını unutma, bu yüzden korkma ve karşı koyma. Her seferinde bir şeyler yaparsın, sonra başarısızlığın için milyonlarca mazeret bulursun. Zayıf yönlerin olduğunu itiraf etmekten pek hoşlanmıyorsun. Güçlü tarafın, yaşamdaki amacını açıkça bilmendir. Bazen ona ulaşmak zor olsa da, hareketinin vektörünü biliyorsun.
2.Aynayı Seçtin
Bütün insanlar mutlu olmayı hak ediyorlar, ama sen kendini kısıtlıyorsun ve çerçeveyi koyuyorsun. Üzerine kimsenin geçemeyeceği bir zırh takıyorsun. Sen kendi tarafında şakalara tahammül edemezsin ve insanlara hemen kırılırsın. Her gün kendine her şeyi başarabileceğini tekrarlaman gerekir, o zaman gerçekten olur.
3.Aynayı Seçtin
Her şeyi zamanında yapmaktan hoşlanmıyorsun, yarına ertelemek bugün her şeyi yapmaktan çok daha kolay. Bu, başarısızlık korkusu veya günlük tembellik nedeniyle olabilir. Ama bu, fark etmesen bile hayatını önemli ölçüde engelliyor. Kendini bu durumdan uzak tutmak için zamanını doğru bir şekilde kullanmalısın.
4.Aynayı Seçtin
Sen ruhunu herkesin önünde açan bir insansın. Açıklığın genellikle normal yaşamanı engeller. Kötü insanlar bunu kullanıyor ve boynuna oturuyorlar. Ancak güçlü tarafın, bu tür insanları zamanında durdurabilmen ve onları hayatından çıkarabilmendir. Evet, hoşuna gitmeyecek, ama buna değer.

Share your Results: