Aynalardan Birini Seç Ve Gizli Özelliklerin Hakkında Bilgi Edin


Aynalar her insanın hayatında her zaman özel bir öneme sahipti. Aynalara herkes farklı bakar: birisi onların bir portal olduklarını, diğerlerinin ise gerçekliğimizi yansıttığını söyler. Ama gerçek şu ki aynalarda gizemli bir anlam var.

Resimdeki aynalardan birini seç ve gizli özelliklerini öğren.

Bir Ayna Seç

Aynalardan Birini Seç Ve Gizli Özelliklerin Hakkında Bilgi Edin
1.Aynayı Seçtin
Gerçekte ne istediğini kendine itiraf etmekten korkuyorsun. Sadece bir kez yaşadığını unutma, bu yüzden korkma ve karşı koyma. Her seferinde bir şeyler yaparsın, sonra başarısızlığın için milyonlarca mazeret bulursun. Zayıf yönlerin olduğunu itiraf etmekten pek hoşlanmıyorsun. Güçlü tarafın, yaşamdaki amacını açıkça bilmendir. Bazen ona ulaşmak zor olsa da, hareketinin vektörünü biliyorsun.
2.Aynayı Seçtin
Bütün insanlar mutlu olmayı hak ediyorlar, ama sen kendini kısıtlıyorsun ve çerçeveyi koyuyorsun. Üzerine kimsenin geçemeyeceği bir zırh takıyorsun. Sen kendi tarafında şakalara tahammül edemezsin ve insanlara hemen kırılırsın. Her gün kendine her şeyi başarabileceğini tekrarlaman gerekir, o zaman gerçekten olur.
3.Aynayı Seçtin
Her şeyi zamanında yapmaktan hoşlanmıyorsun, yarına ertelemek bugün her şeyi yapmaktan çok daha kolay. Bu, başarısızlık korkusu veya günlük tembellik nedeniyle olabilir. Ama bu, fark etmesen bile hayatını önemli ölçüde engelliyor. Kendini bu durumdan uzak tutmak için zamanını doğru bir şekilde kullanmalısın.
4.Aynayı Seçtin
Sen ruhunu herkesin önünde açan bir insansın. Açıklığın genellikle normal yaşamanı engeller. Kötü insanlar bunu kullanıyor ve boynuna oturuyorlar. Ancak güçlü tarafın, bu tür insanları zamanında durdurabilmen ve onları hayatından çıkarabilmendir. Evet, hoşuna gitmeyecek, ama buna değer.

Share your Results:

Aynalardan Birini Seç Ve Gizli Özelliklerin Hakkında Bilgi Edin

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı