Ruhunuzu Çeken Bir Hayvanı Seçerek Onun Enerjisinin Hayatınıza Ne Gibi Bir Yardımı Olacağını Öğrenebilirsiniz

Şamanlar, doğanın tüm yönleriyle; hava durumu ve hayal ettikleri çeşitli hayvanlarla etkileşim halindedir. Ruhunuzu çeken bir hayvanı seçtiğinizde, o hayvanın enerjisi hayatınızda sizinle birlikte çalışacaktır.

Zor durumlarınızda size yardımcı olarak, sizi ziyaret ederek varlıklarını teyit edecek, televizyonda görünecek ve sizinle birlikte rüyalarınızda ve meditasyonlarınızda bulunacaklardır.

Bir Hayvan Seçin

Ruhunuzu Çeken Bir Hayvanı Seçerek Onun Enerjisinin Hayatınıza Ne Gibi Bir Yardımı Olacağını Öğrenebilirsiniz
1.Kedi Seçtiniz
Kedi yanılsama arkasındaki gerçeği görebilir, bağımsız ve gözlemcidir. Yanlış durumlarda size yardımcı olacaktır. Kedi tüm kararlarınızı ve planlarınızı ortaya çıkarmamanız için sizi teşvik eder!
2.Zebra Seçtiniz
Zebra vahşi olmayı tercih eder, evcilleştirilmeyi reddeder ve bir sürüde diğer zebralarla birlikte yaşasa da bireyselliğini korur. Belki de benzer düşünen insanlardan oluşan bir topluluk arama zamanı gelmiştir. Artık kendi kabilenizi arama zamanı.
3.Baykuş Seçtiniz
Baykuş sezgiseldir, başkalarının görmezden geldiği şeyleri görme yeteneğine sahiptir ve genellikle yaşam değişikliğinin habercisidir. Bir baykuşla çalışırken hayatınızdaki değişikliklerin farkında olun. Günün sonunda, gün içinde aldığınız işaretleri yansıtmak için zaman ayırdığınızdan emin olun. Geceleri uykuya dalmak yerine bilge bir baykuşun öğütlerini dikkatle dinleyin.