Bir Taş Seçin Ve Kaderinizi Keşfedin

Bu teste göre taş seçimi oldukça önemlidir. Bu yüzden arkanıza yaslanın, rahatlayın ve resimdeki farklı taşlarla bakın. Ne tür bir taş olduğunu ve ne kadara mal olduğunu tahmin etmemeye çalışın, sadece ruhunuzla seçin.

Bir Taş Seçin

Bir Taş Seçin Ve Kaderinizi Keşfedin
1.Yakut Taşını Seçtiniz
Yakut taşını seçmeniz, dalgalar gibi yuvarlanan ve etrafınızdaki her şeyi değiştiren patlayıcı, dürtüsel ve çok eksantrik bir insan olduğunuzu gösterir. Sevdikleriniz sizden etkileniyor. Sonuçta, sizin gibi bir yakut, eğer onu ruhunuzla seçtiyseniz, ışık ve ateşle doludur. Antik çağlardan beri, suya atılan bir yakutun onu kaynatabileceğine inanılıyordu.Bu, korku tanımayan ateşli, cesur bir kalbin sembolüdür! Sevdikleriniz sizden iyimserlik, güç ve cesaret almaktan mutluluk duyar. Zor zamanlarda onlar için her zaman değerli bir destek olabilirsiniz.Yakut, her şeyden önce, güçlerin ayrıldığı dakikalarda bir asistan olarak, canlı bir enerji kaynağı olarak kullanıldı. Sizde çok fazla gizli enerjinizin olduğunu ve güçlerinizin sizi terk ettiğini düşünüyorsanız ve sizin için bazı önemli işleri kaybedebiliyorsanız, pes etmeyin, kendi içinize bakın, orada saklı inanılmaz bir yaşam gücü kaynağı var. ... Eğer onu serbest bırakırsanız, zafer sonunda sizin olacaktır.
2. Mavi Topaz Taşını Seçtiniz
Ruhunuz bu taşa çekilirse, o zaman sessiz bir hayatı seven sakin, dengeli bir insansınız demektir. İnsanlar sizi güvenilir ve ihtiyatlı gördükleri için size çekiliyor.Mavi topaz, yakutun aksine, soğumuş tutkuların, pasifleştirilmiş öfkenin aksine, şiddetli olayları yatıştırmayı başardı, iyiyi ve kötüyü dengeleyen bir taş olarak kullanıldı. Ek olarak, paralel bir dünyaya bir tür portal görevi gören oydu.Bu taş gibi, heyecan verici bir hediyeniz var, herhangi bir anlaşmazlığı bir kelime ile çözebilirsiniz. Ve şu anda seçiminiz bu taşa düştüyse, hazırlıklı olun, insanları sakin sözünüzle etkileme yeteneğinizin çok hassas ve tartışmalı bir konuda işe yarayacağı olaylar geliyor. Barış ve huzur getirecek olan sizsiniz.
3. Peridot Taşını Seçtiniz
Peridot çok nadir bulunan bir taştır. En çok meteorlarda veya bir tür egzotik derin madenlerde bulunur. Ve eğer seçiminiz ona düşerse, o zaman sizde de, taşın kendisinde olduğu gibi, çok fazla gizem vardır.Bu taş, doğanın gücünü sembolize ediyor, çünkü eski zamanlarda bu nadir misafir, asil insanlar arasında en çok taş şifacı olarak kullanılıyordu. Bu taş sevdiklerini salgın hastalıklardan korumak ve hastalıklardan korunmak için kullanıldı. Aynı şekilde, içsel doğal enerjinizin gücü ile kendinizi ve sevdiklerinizi problemlerden, hastalıklardan ve hatta kötü ruh hallerinden koruyabilirsiniz. İnsanlar size çekiliyor çünkü sizden saf doğal enerji alıyorlar.Ruhlarıyla peridot seçmiş insanlar parlak umutları çeker, doğanın kendisi onları size gönderir. Yakın gelecekte ilginç ve beklenmedik bir teklif alırsanız şaşırmayın. Hayatınızı daha iyi hale getirecek!
4. Tanzanit Taşını Seçtiniz
Tanzanit'i seçerseniz, çok keskin ve derinlemesine gelişmiş içgüdüleriniz var demektir. Hayatta bir şey seçerken, mantığı değil, kalbinizi, hislerinizi, duygularınızı ve sezginizi daha çok dinlersiniz.Tanzanit son derece nadir bir taştır. Gezegenimizdeki tek bir yerde keşfedildi, bu da onu eşsiz kılıyor. Bu taş, psikoloji ve ruhla ilişkilendirilir, genellikle kişilik özelliklerinin ifşa edilmesiyle ilgili oturumlarda ve uygulamalarda kullanılır. Bu taş akıl hastalığını ve depresyonu iyileştirmeye yardımcı olur.Tanzanit gibi, sevdiklerinize bir manevi güç kaynağı veriyorsunuz, iyimser bir iz sürmelerine ve kalbini kaybetmemelerine yardımcı oluyorsunuz. Mantığa daha fazla güvenmeye alışkınsanız, o zaman şimdi, ruhunuzun seçimine göre yargılamak, içgüdülerinize ve duygularınıza güvenmenin zamanıdır, çünkü yalnızca onlarla birlikte gelecek etkinliklerde kazananlar arasında olabilirsiniz.