Size Göre En Doğru Olan Kutu Düzenini Seçin, Kariyerinizde ve Kişisel Hayatınızda Sizi Bekleyen Geleceği Görün.

kutu-duzeni-2.jpg

Psikoloji bize bir kişinin yetenekleri ve karakteri hakkında çok şey anlatabilir. Buna adanmış bütün bir alan olan psikogeometriden yararlanarak, güçlü tarafınızı bulmanıza yardımcı olmak için bir test hazırladık.

 1. 4 tane yumurta ve bir kutu olduğunu hayal et. Onları nasıl yerleştirirsin?

Size Göre En Doğru Olan Kutu Düzenini Seçin, Kariyerinizde ve Kişisel Hayatınızda Sizi Bekleyen Geleceği Görün.

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  A Düzenini Seçtiniz

  Gücün yaratıcılıktır. Her zaman fikirlerle uğraşıyorsun ve uzun süre bir yerde oturamıyor ya da sıkıcı görevleri yerine getiremiyorsun. 

  Aynı anda 15 görevi yerine getirmek ve herkesin ilgi odağı olmak en büyük arzun. Herşeyin özünü görebiliyorsun buda meseleleri çok basitleştirebiliyor. Kişiliğinizin parlaklığı hayranlık verici bakışları çeker ve çeşitli insanların ilgisini garanti eder. Gücünü takdir et ve geliştir. Dünya onu görmeli!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  B Düzenini Seçtiniz

  Gücün mantık ve analitik zihindir. Sen doğuştan bir düzenleyicisin. Zorlu çalışma, metodellik ve azim gibi paha biçilmez özelliklerin, çok sayıda görev arasında uyumlu bir yapı yaratmana yardımcı olur.

  Analitik zihniyetin seni mükemmel bir lider veya yönetici yapar. Hızlı bir şekilde başarıya ulaşmak için, daha fazla bilgi toplamaya çalışırken kendinizi durdurun. Sadece şaşırtıcı ve eşsiz aklınıza güvenin ve belirlediğiniz hedeflere ulaşacaksınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  C Düzenini Seçtiniz

  Gücün esneklik. Zorluklar arasında manevra yapabilir, yeni şeyler öğrenebilir veya geliştirebilir, etrafınızda güzel bir dünya yaratabilirsiniz. Şimdi bir geçiş döneminden geçiyorsunuz. Daha sonra, kariyerinizde, kişisel hayatınızda ve diğer insanlarla ilişkilerinizde yeni bir seviye bekliyor.

  Zihninizin esnekliği, her yerde zafer kazanmanızı sağlayacaktır. Yeteneklerinizi ve metodolojik becerilerinizi kullanın, onları merakla birleştirin, yeni olan her şeye açık olun ve iş dünyasında kendi sınıfınıza çabucak yükselin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  D Düzenini Seçtiniz

  Güçlü yanların kararlılığındır. Bir durumu hızlı bir şekilde analiz etme ve karar verme becerisi, herhangi bir profesyonel hedefe ulaşmanıza yardımcı olacaktır. İnsanların ilgisini çekeceksiniz ve ne olursa olsun İnsanlar, ileriye doğru hareket etme yeteneğinize hayranlık duyacaklardır.

  Kârlı fikirler, kendine güven ve hızlı karar verme ile bir mili uzağı gözlerin kapalı görme yeteneği, istediğiniz her şeyi elde etmenizi sağlayacaktır. Sizin için en önemli şey cesur ve iddialı hedefler koymaktır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın