Bir Ev Seç Ve Seçiminin Senin Hakkında Neler Söylediğini Öğren

Hepimiz mükemmel bir varış noktasının hayalini kurarız. Günlük hayatın koşuşturmacasından uzaklaşmak için bir yer. Tüm duyular için bir geri çekilme.

Aşağıda sana gösterdiğimiz fotoğraflara bak ve bu evlerden hangisinin her şeyden uzaklaşmak için ideal yerin olduğunu seç.

Bir Ev Seç

Bir Ev Seç Ve Seçiminin Senin Hakkında Neler Söylediğini Öğren
1.Evi Seçtin
Bazen anlaşılması zor gibi görünse de, büyük bir şeyin eşiğindesin. Kararlı bir tavrın var.Yaratıcısın ve başarılı olmanın yollarını düşünüyorsun. Belki de bunlardan bazılarına zaten ulaştın. Çok yakında herkes sana arzuladığın ve hak ettiğin saygıyı gösterecek. İstediğimiz her şeyi elde edebileceğimizi, her şeyin senin düşüncenin gücünde ve yaptığın her şeyin değişmezliğinde olduğunu unutma.Çok konuşuyorsun ama aynı zamanda bir şeylerin olması için ne gerekiyorsa yapıyorsun. Pozitivizm senin göbek adın.
2.Evi Seçtin
Hayat oldukça güzel. Mükemmel değil ama etrafındaki çoğu insan kadar korkunç da değil. Harika bir işin, yaşamak için rahat bir yerin ve biraz normal bir ailen var.En azından herhangi bir ailenin olabileceği kadar normal. Mutlu olduğunu söylemek güvenlidir ve bazen daha fazlasını istesen bile, dünyanın çoğu yerinden çok daha iyi durumda olduğunu bilirsin, bu yüzden bu senin için yeterince iyi.
3.Evi Seçtin
Göl veya panoramik manzaralı bir eve sahip olmak bir rüyanın gerçekleşmesidir ve bunun nedeni açık havayı sevmendir. Açık havada olmayı ve bunu başarmak için elinden gelen her şeyi yapmayı tercih ediyorsun. Güneş ışığı senin en iyi arkadaşın ve onun ışığını çok seviyorsun, bu da gününü güzelleştiriyor. Hayvanları seviyorsun ve muhtemelen bir evcil hayvanın var.Senin için bir şeyler yapsın diye birini işe almak yerine, kendin için bir şeyler yapmayı seven birisin.Hayata pozitif bakıyorsun ve etrafında olmak bir zevk.
4.Evi Seçtin
Yalnız olmaktan zevk alıyorsun. Derin ve entelektüel bir insansın. Sosyal aktivitelere katılmak yerine yalnızlığı tercih ediyorsun. Ellerinle bir şeyler yapmayı seviyorsun, zevklerin ve tercihlerin oldukça basit. Her şeyin belirli bir şekilde olmasını seviyorsun, bu da ilişkilerde işleri zorlaştırıyor. Herkesin düşünme şekline uyum sağlamak için zamanın veya arzun yok, hayatını yaşaman gerekiyor.Başkalarına, özellikle de otoriteye biraz güvenmiyorsun. Süsleme yerine sadeliği tercih edersin.
5.Evi Seçtin
Zor bir hayat yaşamamış olsan bile, bunu başarmış olmaktan gurur duyuyorsun. Genel olarak, yaşadığın her şeye rağmen hala olumlu bir tavrın var. Başkalarına göstermek için anlamsız bir şeye ihtiyacın yok.Sağlıklı ve tamamen organik olan herşeyi yemeyi seviyorsun. İnsanlar seni çekici, sıcak ve arkadaş canlısı olarak görüyor. Paylaştığın hikayelerden hoşlanırlar. Sahip olduğun doğuştan gelen bilgelikle yüz hayat yaşamışsın gibi görünüyor.Halihazırda olduğundan başka bir şey olmak istemiyorsun ve seni mutlu etmek için maddi şeylere ihtiyacın yok.
6.Evi Seçtin
Narsist bir yanın var. En iyisini hak ettiğine inanıyorsun ve daha azına razı olmayacaksın. Hayallerin yüksek. Bir kral veya prenses gibi görünüyorsun ve başkalarının sana öyle davranmasını bekliyorsun. Büyük yaşamayı seviyorsun, özellikle maaş gününden sonra. Sorun şu ki, bazen maaşın bir sonraki haftanın başında bitiyor, bu yüzden haftanın günlerini tutumlu yaşamak zorundasın. Ama bunların hiçbiri önemli değil çünkü bir gün zengin ve ünlü olacağını biliyorsun.

Share your Results: