Bir Bitki Seç Ve Etrafındakileri Neyin Rahatsız Ettiğini Öğren

Hepimiz bazen birilerinin sinirlerine dokunuruz. İnsanları kızdırmak istemiyoruz, onları kışkırtmıyoruz ve kötü niyetlerimiz yok, ama yine de oluyor.

Birisini rahatsız ettiğini nasıl anlarsın? Arkadaşların senden kaçınmaya başlarsa, bu testi yap ve olası bir nedeni öğren.

Resme bak ve en çok sevdiğin bitkiyi seç.

Bir Bitki Seç

Bir Bitki Seç Ve Etrafındakileri Neyin Rahatsız Ettiğini Öğren
1.Bitkiyi Seçtin
Sürekli kendini geliştiriyorsun ve kendin üzerinde çok çalışıyorsun. Kendinde çıtayı yükseltiyorsun ve çok iddialı hedeflerin var. Sonuç olarak, sürekli olarak kendinin içine bakıyorsun ve senin için hayati önem taşıyan konuları sürekli olarak düşünüyorsun. Yalnız zaman geçirmeyi seviyorsun, ancak seni hayırsever ve sempatik bir insan olarak algılayan yeterli arkadaşın olsa da.
2.Bitkiyi Seçtin
Mümkün olduğunca bağımsız bir insan olmaya ve sadece kendi kurallarınla yaşamaya çalışıyorsun. Bir rol modeli olmakla ilgilenmiyorsun, kimseye tavsiye veya görüş izni istemekten bahsetmiyorum bile. Sen kararlı olmaya çalışıyorsun, saygı duyulmayı istiyorsun. Sen, etrafındakilerden doğruluk ve dürüstlük talep ediyorsun, sahte iltifatlara ve hoşgörüye dayanamıyorsun.
3.Bitkiyi Seçtin
Hayatını ve başkalarının hayatlarını çok daha iyi ve daha rahat hale getirmeyi amaçladığın için çok çalışıyorsun. Arzunun ve azminin dünyamızı daha güzel bir yere dönüştüreceğine inanıyorsun. Çabalarını daha da ileri götür ve ilkelerini değiştirme, ancak bunu bilinçli bir şekilde yap ve kendiliğinden karar verme veya seçimlerin cazibesine boyun eğme.
4.Bitkiyi Seçtin
Sen güvenilir ve sorumlu bir insansın, aynı zamanda kendi zevkinde yaşayabiliyorsun ve dinlenebiliyorsun. Kesinlikle kendine zaman ayırman gerekir, ancak bencil değilsin ve başkalarına nasıl bakacağını, her zaman onların güvenini ve sempatisini hak ettiğinden daha iyi biliyorsun. Onlar için doğru kelimeleri nasıl bulacağını biliyorsun ve bakış açını nasıl anlaşılır bir şekilde açıklayacağını biliyorsun.
5.Bitkiyi Seçtin
Sen anlayışlı, enerjiksin, her zaman içtenlikle hayattan zevk alıyorsun ve bu sevinci başkalarına bulaştırmaya çalışıyorsun. Aktif olmayı, yeni deneyimler aramayı ve hayatında sürekli değişiklikler yapmayı tercih edersin. Bir karar verdiğinde veya bir hedef belirlediğinde kimse seni durduramaz. Her şeyde sadece olumlu, fayda ve artıları görmek istiyorsun.
6.Bitkiyi Seçtin
Sen gelişmiş bir hayal gücüne sahip yaratıcı bir insansın. Birinin ya da bir şeyin özgürlüğünü kısıtlayabileceği ya da senden alabileceği fikrinden nefret ediyorsun. Yeni bir şey keşfetmeye hevesli, rutin ve günlük taahhütlerden nefret eden meraklı bir araştırmacısın. Sezgilerini dinliyorsun, büyük işler ve başarılar için doğduğundan eminsin. Başkalarını kınamaksızın ve eleştirmeden anlayabiliyorsun, ancak yine de onlar hakkında kesin bir fikir ediniyorsun.

Share your Results: