Bir Mandala Seç Ve Mutluluğun Hayatını Ne Zaman Ziyaret Edeceğini Öğren


Seçtiğin bir mandala mutluluğun hayatına ne zaman gireceğini söyleyecektir.

Bir Mandala Seçin

Bir Mandala Seç Ve Mutluluğun Hayatını Ne Zaman Ziyaret Edeceğini Öğren
1.Mandalayı Seçtin
Seçimin seni rahatlatmış hissettiriyorsa, bu, gördüğün şeyin enerjisinin sana doğru hareket ettiği anlamına gelir. İçeriden ilham alan manevi bir dürtü, kişisel yaşamın tüm alanlarına ve yönlerine kafa karışıklığı getirecektir. Bahar enerjisinin dalgalanması, tutkuların yeniliğinin tonunu belirler. Dün reddetmiş olman bugün çok daha yakın ve daha anlaşılır görünecektir. Belki bir hataydı? Ya da belki ürkek bir kafa karışıklığıydı? İpucu: Enerji piramidinin tepesindeki tutkunun gücü tüm aksanları belirleyecektir. Yeniliğin kalbine girmesine izin ver. Açıl, görünmez olmayı bırak. Yeni bir mutluluk ve uyum kalitesi bulacaksın.
2.Mandalayı Seçtin
Çalkantılı enerji ve tutku akışı dünyasında, sakinliğin ve dengenin baskın madde olacağı küçük, güvenilir bir ada bulmak istersin. Bu, tam da dikkatini çeken mandaladır. Sonsuz bir olasılık alanı, bir etki ve kafa karışıklığı mücadelesi, güçlü bir kişiliği bile yorabilir. Dün alaycılıkla karşıladığın bu güvenli sığınağa ihtiyacın var. İpucu: İçsel ihtiyaçlarını fark etmeden, bir hedefe doğru ilerlemek her zaman daha kolaydır. Bilinçsiz yolun çok daha uzun sürebileceğini hatırlamakta fayda var, ancak yakın zamanda hedeflerine ulaşacaksın.
3.Mandalayı Seçtin
Bilinmeyenin gizemini deneyimlemenin ne kadar zor olduğunu fark ettin mi? Dikkatin 3 numaralı mandalaya çevrilirse, o zaman rüzgârın ilkbahar esintisinin yenilik ve zevk getireceği kişiler arasında olursun. Daha acı verici ve aynı zamanda daha tatlı bir şey yoktur, bu da bekleme durumuyla karşılaştırılabilir. Olumluya inanmak, çevrendeki dünya için her şeyi tüketen bir sevgi duygusu ve içsel özgüven oluşturacaktır. İpucu: Beklentinin sonucu, amaçlanan tüm hedefleri aşacaktır, ancak bu sonuç için kendi kalbinin algoritmasını izlemen gerekir. Avantajları araştır, yabancı tutkuları ve duyguları reddet.

Share your Results:

Bir Mandala Seç Ve Mutluluğun Hayatını Ne Zaman Ziyaret Edeceğini Öğren

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı