Gelecek Testi: En Net Hangi Resmi Gördün

Sezgine güven ve yakın geleceğini öğren. Neye dikkat etmen gerekiyor? Yakın gelecekte ne yapacaksın? Resme bak ve diğerlerinden daha net gördüğün resmi seç

En Net Hangisini Gördün

Gelecek Testi: En Net Hangi Resmi Gördün
1.Çizim - Tavşan Gördün
Gereksiz davaları reddedeceksin. Sadakatle, nazikçe, ama kararlı bir şekilde, senin için hoş olmayan şeylerden kaçınacaksın ve bu süreci seveceksin.
2.Çizim - Ev Gördün
Ev işleri, sevdiklerinle ilgilenmek, konforu ve yaşam koşullarını iyileştirmek yakın gelecekte yapacağın şeylerdir. Eski şeylerden kurtulmaya veya evinin atmosferini daha keyifli ve huzurlu hale getirmeye karar veriyorsun. Yakın gelecekte ev işleriyle meşgul olacaksın.
3.Çizim - Kedi Gördün
Yakın gelecekte inatçı olacaksın, kendin için yaşamak isteyeceksin. Dış dünyayı görmezden gelmeye çalışacak, ek yüklerden vazgeçeceksin. Artık kişisel alanını fethetmelisin.
4.Çizim - Güvercin Gördün
Uzlaşma, dinleme, rahatlama, cesaretlenme ve motive olma yakın gelecekte yapman gerekenler. Sevdiğin insanların bir kısmının senin desteğine ihtiyacı olacak, ihtiyacı olanlara yardım eli uzatacaksın.
5.Çizim - Kalp Gördün
İlişkine sen bakacaksın. Belki de vaktini ayırmak istediğin biriyle beklenmedik ve hoş bir karşılaşma yaşayacaksın. Veya kendi inisiyatifinle halihazırda var olan ilişkilere doğrudan dalacaksın.
6.Çizim - Fil Gördün
Yakın gelecekte güçlü, bilge ve sakin bir insan olman gerekecek. Sonucu büyük ölçüde senin durumuna bağlı olacak bir durum ortaya çıkacaktır. İlişkinde dizginler senin elinde olacak ve ilişkini iyileştireceksin.

Share your Results: