Bir Kalp Seç Ve Duygularının Nasıl Olduğunu Öğren


Duygular, insan davranışı üzerinde inanılmaz derecede güçlü bir güç uygular. Güçlü duygular, normalde yapmayacağın eylemlerde bulunmana veya hoşuna giden durumlardan kaçınmana neden olabilir.

Psikolojide duygu, genellikle düşünce ve davranışı etkileyen fiziksel ve zihinsel değişikliklerle sonuçlanan karmaşık bir duygu durumu olarak tanımlanır. Duygusallık, mizaç, kişilik, ruh hali ve motivasyon dahil olmak üzere ruhumuzdaki çeşitli fenomenlerle ilişkilidir.

Resimdeki kalplere dikkatlice bak ve dikkatini en çok çeken birini seç

Bir Kalp Seç

Bir Kalp Seç Ve Duygularının Nasıl Olduğunu Öğren
1.Kalbi Seçtin
Beynini asla dinlendirmiyorsun, hem profesyonel hem de sosyal olarak hayatın çeşitli bağlamlarına katılmayı seviyorsun. Ancak başladığın işi her zaman bitiremezsin, yeni başladığın bir proje için her zaman aynı heyecanı taşıyamazsın; Birkaç gün sonra aynı proje artık seni cezbetmiyor. Sen çok karizmatik bir insansın ve çok çekici olarak tanımlanabilirsin.
2.Kalbi Seçtin
Sen çok zeki, çekingen ve sofistike bir insansın. Herhangi bir bulmacayı etkili bir şekilde çözme yeteneğine sahipsin. Sen başkalarına bağımlı olmayı sevmeyen yalnız bir ruhsun. Duygularını gizlemeyi, başkalarına güçlü, sevgi dolu ve koruyucu biriymiş gibi görünmeyi tercih ediyorsun.
3.Kalbi Seçtin
Başkalarından yardım istemeden bir şeyler yapmak için büyük bir arzusu olan bağımsız bir insansın. Anahtar kelimen özerkliktir. İstediğini elde etmek için yeteneklerine güveniyorsun. Hedeflerine ulaşmak için birinin eline ihtiyacın yok. Pratik, mantıklı ve stratejiksin, harekete geçmeden önce sonuçları dikkatlice değerlendiriyorsun.
4.Kalbi Seçtin
Çok yönlü bir kişiliğe sahipsin. Koşullara son derece kolaylıkla uyum sağlarsın. Özgür bir ruhun var ama iradeni dayatmaktan ya da fikirlerinle insanları koşullandırmaktan hoşlanmıyorsun. Dürtüsel ve huzursuz bir insansın ve bu yüzden monotonluğa dayanamıyorsun. Senin için her gün yeni bir macera olmalı. Çoğu zaman asi bir ruha sahip olursun, bu seni istemeden de olsa insanları gücendirmeye sevk eder.
5.Kalbi Seçtin
Her zaman olayların olumlu tarafını görmene yol açan doğuştan gelen bir iyimserliğin var. Görevlerini her zaman dudaklarında bir gülümsemeyle yerine getiriyorsun. Başkalarını mutlu etmeyi seviyorsun. Seni farklı kılan şey, gelişme arzusudur. Okumayı, kendini belgelemeyi, anlamayı seven birisin. Sert bir okuyucusun, çevrendeki ve ötesindeki her şeyin bilgisini özümsemeyi seviyorsun.
6.Kalbi Seçtin
Çok anaç ve koruyucu bir tavrın var: başkalarının çıkarlarını ön planda tutuyorsun ve bazen ihtiyaçlarını ihmal ediyorsun. Her zaman uyum aradığın için kavgaları ve anlaşmazlıkları bastırma konusunda harika bir yeteneğin var. Sen çok iyi bir insansın ve insanlar seni seviyor, senin yanında rahat hissediyorlar çünkü nasıl harika bir dinleyici olunacağını biliyorsun.

Share your Results:

Bir Kalp Seç Ve Duygularının Nasıl Olduğunu Öğren

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı