Seçtiğin Çiçek Kişiliğinin Temel Yönlerini Ortaya Çıkaracaktır

Çiçeklerin evrensel bir çekiciliği vardır. İster bahçelere dikilsin, ister dekorasyonda, ister hediye olarak kullanılsın, çeşitli ortamları zenginleştirebilirler.

Bazı bilimsel çalışmalar, çiçeklerin getirebileceği olumlu ve uyarıcı etkiyi zaten doğrulamıştır. Raporlar, çoğu insanın çiçek gördükten veya aldıktan sonra duygusal olarak yükseldiğini, bu olumlu duyguların devam etme eğiliminde olduğunu ve çiçeklerin yaşamda daha derin bir zevk ve memnuniyet duygusu uyandırdığını gösteriyor.

Yukarıda bahsedilenlere ek olarak, çiçekler kişiliğimizin temel yönlerini de ortaya çıkarabilir. Resme dikkatlice bir bak ve en beğendigin çiçeği seç.

Bir Çiçek Seç

Seçtiğin Çiçek Kişiliğinin Temel Yönlerini Ortaya Çıkaracaktır
1.Çiçeği Seçtin
Bu çiçeği seçtiysen, bunun nedeni hem kişisel hem de duygusal açıdan çok olgun bir insan olmandır. Çok sayıda zor durumla yüzleşmek zorunda kaldın, ancak etkilenmedin, deneyimler, hatta olumsuz olanlar üzerine inşa etmeye çalışarak hedeflerini sürdürmeye devam ettin.Çok esnek bir insansın ve çevrendekiler için bir referans noktası olarak kabul edilebilirsin. Olayları analiz etme, gerçekleri objektif olarak görme ve sana gelenlere doğru tavsiyelerde bulunma yeteneğine sahipsin. Sen başkalarını yargılamayan güzel bir insansın.
2.Çiçeği Seçtin
Lotus çiçeği gibi, sürekli evrimler yaşarsın: Nasıl düşeceğini ve her şeyden önce ayağa kalkmayı bilirsin. Sen birçok özlemi olan bir insansın ve yeteneklerine inanıyorsun. Bazen hırsların başkalarının gözünde ulaşılmaz görünebilir. Başkalarının görüşüne rağmen, cesaretin kırılmasın ve birkaç kez başarısız olmak anlamına gelse bile hedeflerine devam et.Hedeflerin profesyonellik veya kendini beğenmişlik tarafından belirlenmez: genellikle tutkuyla o kadar çok yönlendirilirsin ki, 'kalbiyle düşünen' biri olarak tanımlanabilirsin.
3.Çiçeği Seçtin
Uzun süreli ve istikrarlı bağlar geliştirmeyi seviyorsun. Arkadaşlığın ve ailenin değerine bağlısın. Başkalarını hayal kırıklığına uğratmaktan hoşlanmıyorsun ve her zaman beklemeye çalışıyorsun.Empatik bir insansın, diğerleriyle empati kurabilir ve yardıma koşabilirsin. Birkaç hedefin var, ancak bunların arasında ailenin refahını sağlamak bir önceliktir: sevdiklerinin sağlığı her şeyden önce gelir. Geleneklere bağlısın ama her şeyden önce başkalarına çok güvenen birisin.
4.Çiçeği Seçtin
Çok bencil bir insansın, zamanla ve olumsuz deneyimlerle belirli bir belirsizlik geliştirdin: bugün, güvenmeden önce iki kez düşün.Konfor alanından çıkmak zordur ve değişim için çok az yeteneğin vardır. Kendine ait şeylere ve rutinine sahip olmayı seviyorsun ve dışarıdan müdahaleden hoşlanmıyorsun.Geçmişteki olumsuz deneyimler için hala kin besliyorsun ve belki de tam olarak bu seni değişmekten alıkoyuyor. Bazı durumların veya dinamiklerin sükunetini bozabileceğinin ve engelleyebileceğinin farkındasın ancak engin bilgine rağmen henüz sayfayı kesin olarak çevirmeye hazır değilsin.
5.Çiçeği Seçtin
Bir anda partinin yıldızı olabilecek bir insansın ve karizman senin kozun. Sorunlardan her zaman bir adım öndesin.Hayat seni sınasa da, her zaman temiz çıkıyorsun, aslında senin özelliğin sorunları önlemeye meyilli olman, sorunları koklamayı ve her fırtınadan kaçınmak için kendini uyarmayı zaten biliyorsun.Karizman ve baştan çıkarman nedeniyle, genellikle başkaları tarafından kıskanılırsın. Kıskanılacak bir işin olmayabilir, ancak hayatın başkalarının gözünde bile büyüleyicidir.

Share your Results: