Bir Baykuş Seçin Ve Bilge Bir Tavsiye Alın

Hayat, maalesef istediğimiz gibi gitmeyebilir, iniş ve çıkışları vardır. Bazen depresyondayken hayatımızın varoluşun en kötü versiyonu olduğunu hissederiz. Böyle bir durumda, ilham verici sözler veya akıllı mesajlar bize yardımcı olabilir.

Resimdeki baykuşlardan birini seçerek, özel tavsiyenizi alabilirsiniz.

Bir Baykuş Seçin

Bir Baykuş Seçin Ve Bilge Bir Tavsiye Alın
1.Baykuşu Seçtiniz
Kitapları okumayı, makaleleri okumayı ve zihninizi her türlü bilgi ile doyurmayı seviyorsunuz, bu yüzden hızlı bir şekilde yönünüzü kaybediyorsunuz, acil konulara konsantre olmak sizin için zor. Biraz ara vermenin ve hayatınızdaki maddi meselelere dikkat etmenin zamanı geldi. Sadece ruhunuza değil bedeninize de dikkat etmeniz gerekiyor.
2.Baykuşu Seçtiniz
İçinizdeki ateşi yok etmek için değil yeniden alevlendirmek için kullanın. Tutkularınızı artırın, öfke ve kızgınlığınızı azaltın. Kendinizi yaratıcılık ve sevgi ile ifade edin. Bol miktarda kaynağınız var, bu yüzden duygularınızı kontrol ederek hayatınızı zenginleştirin. Şimdi ihtiyacınız olan şey sakinlik, sevgi ve nezakettir.
3.Baykuşu Seçtiniz
Uzun zamandır inandığınız bir aldatmaya maruz kalıyorsunuz. Birisi bir zamanlar kim olduğunuza ve ne yapmanız gerektiğine karar verdi, bu yüzden tamamen farklı bir insan olduğunuzu ve daha önce düşündüğünüzden çok daha fazla seçeneğiniz olduğunu bilmeden yaşıyorsunuz. Sizi tutan korku yapaydır, bir illüzyondur. Cesaretinizi toplarsanız, psikolojik prangaları kırarsanız. Harekete geçmekten korkmayın.
4.Baykuşu Seçtiniz
Mükemmellik için çabalamayı ve kendinizden çok fazla şey istemeyi bırakın, kendiniz için belirlediğiniz görevlerin akışını azaltın. Dünyada idealler ve mükemmellik yok, kimse bunu başaramayacak. Bu arayışta, kişi ancak stresin inatçı pençelerine düşebilir. Yeteneklerinizi geliştirmek, rahatlamak ve resim çizmekten çiçek yetiştirmeye, el sanatlarından yemek pişirmeye kadar gücünüzün ve neşenizin tadını çıkarmaya çalışın.
5.Baykuşu Seçtiniz
Bulutlar başınızın üzerinde toplanıyor, ama umutsuzluğa kapılmayın, geçmelerine izin verin ve bunu kabul edin, çünkü bir atılım ardından gelecektir. Bize kabul edilemez gelen şeyler tanıdık geliyor ve bir süre sonra bile faydaları belirgin hale geliyor. Baharın kokulu nefesini arkanızda hissettiğinizde özellikle kış sert geçer. Bunlar doğanın kanunlarıdır. Belki sorunlarınız çok zor ama yakından bakarsanız kilitli değiller. İçeri girin. Her şey yoluna girecek.
6.Baykuşu Seçtiniz
Her şey düşündüğünüz gibi değil, abartıyorsunuz. Sakinleşmeli ve rahatlamalısınız. Derinlerde bir yerde ne yapacağınızı biliyorsunuz, ama korkuyorsunuz çünkü size riskli ve zor görünüyor. Aslında durum bu değil. Kararınızı verin. Adım atmaktan korkmayın, yanlış seçimi yapmaktan korkmayın. Ne yaparsanız yapın, bu tek doğru karar olacak, sadece illüzyonlarının ötesine geçmeniz gerekiyor.
7.Baykuşu Seçtiniz
Yalnızlığın olumsuz bir yönü olduğuna inanılıyor, ancak gerçekte sadece özgürlük, iç ışığınızı açığa çıkarma ve hayatınızı aydınlatmak için bir fırsattır. Birine güvenmek bir tuzaktır. Kendinizi dinleyin ve Evrene güvenin, acı çekmeyin - rahat bir akışla gidin. Sizi hayatınız için ihtiyacınız olan her şeyin bulunduğu kuru toprağa götürecektir.
8.Baykuşu Seçtiniz
Endişelisiniz. Arzularınızın çoğu yerine getirilmiyor, sürekli olarak hedeflerinize ve planlarınıza ulaşmanın yollarını arıyorsunuz. Durup içinize bakmanız, gereksiz olanlardan kurtulmanız, önceliklerinizi yeniden gözden geçirmeniz ve ihtiyaç duymadığınız şeylerin çoğuna ihtiyacınızın olmadığını anlamanız gerekir. Potansiyeliniz var ama kibir yolu kapatır. Bu yolu açın. Böylece hayatınız daha iyiye doğru değişecek.