Bir Kart Seçin Ve Hayatınız Hakkındaki Değişikliklerle İlgili Bilgi Edinin

Hayat harika bir yolculuktur.

Her şeyin bir başlangıcı ve bir sonu vardır. Hayatın sürekli değişimle ilgili olduğunu kabul etmek, ‘burada ve şimdi’ daha barışçıl bir şekilde yaşamamızı, kaybedip kaybetmeyeceğimiz konusunda endişelenmeden sahip olduğumuz şeylerin tadını çıkarmamızı sağlar. Resimde seçeceğiniz kartta hayatınızda ne gibi değişikler yaşayacağınızı ortaya çıkaracaktır.

Bir Kart Seçin

Bir Kart Seçin Ve Hayatınız Hakkındaki Değişikliklerle İlgili Bilgi Edinin
1.Kartı Seçtiniz
Bu kartı seçerseniz, çok ileri gitmeyin ve kişisel keşiflere dalmayın. Maneviyat için kendinizi maddi dünyadan ayırın. Bu seçim size, 'Artık tüm yorgunluğun üzerinizden atılıp kaybolmasına izin vermenin zamanıdır' diyor. Kendinizi araştırmaya adamaya çalışın; Kendinize dalın, biraz yalnızlık bulun. Enerjileri yansıtmak, öğrenmek ve emmek için yer açın. Alıştığımızdan daha derine dalmayı reddettiğimizde, kendimizi sınırlandırırız, dersleri reddeder ve aynı şemalara takılırız. Şimdi bunun neden hayatınızda olduğunu görme şansımız var. Sorumluluğu ele alın ve yeni bir şeye ayarlayın. Yolculuğunuzun bir kısmı tamamlandığında ve iş bittiğinde, sonunda zorlukların üstesinden gelebilir ve kendinizi dönüştürebilirsiniz. Bugün en az kısa bir süre yalnız kalın, meditasyon yapın, düşünün, vücudunuzu dinleyin, zihninizi boşaltın. Yüksek Benliğinizden size rehberlik etmesini isteyin. Değişime direnmeyin.
2.Kartı Seçtiniz
Bazen istediğimizden çok uzak olduğumuzu hissettiğimizde, aslında her zamankinden çok daha yakınız. İnancınıza sadık kalmalı ve ilerlemeniz üzerinde çalışmaya devam etmelisiniz! Bazen düşündüğünüzden daha cesur ve daha akıllısınız. Ona inanacak, onu büyük ve parlak görecek kadar cesursunuz! Size bunun zaten olması gerektiğini veya başarısız olduğunuzu söyleyen birine aşık olmayın. Kendinize ve evrene karşı nazik olun. Şimdi hissetseniz de hissetmeseniz de her şey mükemmel gidiyor. Bu kart aynı zamanda size hayatınızda meydana gelen mükemmel eşzamanlılık hakkında bilgi verir. Bunu çoktan fark etmeye başlamış olabilirsiniz. Kalplerimizle yaşadığımızda, yaratıcı merkezimize saygı duyduğumuzda ve bu dünyada olası olmayan ama sevgiyle asi yaşam tarzlarını seçtiğimizde, her gün eşzamanlılığı fark etmeye başlarız. Sanki evren bizimle kişisel olarak konuşuyormuş gibi. Hayatınızı daha uygun bir hızda yaşamaya ve gelecek hakkında çok fazla endişelenmemeye çalışın. Hayattaki yolunuzun başkalarının yollarıyla uyumlu olduğunu unutmayın.Her şey nihayetinde birbiriyle uyum içindedir.
3.Kartı Seçtiniz
Hayat akışına teslim olun. Kontrol etme ihtiyacından vazgeçin. Her şey olması gerektiği gibi oluyor. Gelecek istediğinizi değil ihtiyacınız olanı getirecektir. Kontrol bir yanılsamadır. Gelecekteki etkiniz sınırlıdır. Başkalarını kontrol etme ihtiyacı korkudan kaynaklanır. Birini ya da bir şeyi kaybetme korkusu, yalnızlık ya da sadece başarısızlık korkusu. Ancak kontrol, aksini düşünmek istesek bile bir yanılsamadır. Bilgiye dayalı kararlar alabilir, gerekli özen ve özveri ile çalışabiliriz. En saf niyetlerle yaratabilir ve sevgiye rehberlik edebiliriz, ancak istediğimiz sonuçlar aynı zamanda hem bize en yakın olan hem de tanımadığımız anlardan, koşullardan ve diğer insanlardan etkilenir. Bu nedenle, sadece kısmi bir etkiye sahip olabiliriz ve gerisi hedefe bağlıdır. Daha fazla etki ve kontrol sağlamaya çalışırsak, umutlarımızı ve arzularımızı sabote etme ve istediğimizden tamamen farklı sonuçlar verme riskini alırız. Bu kart size derin bir nefes almanızı ve vermenizi söyler. Eğer niyetlerinizi belirlediyseniz, sevgiyle motive edildiyseniz ve şu anda burada gerekli olan her şeyi yaptıysanız, o zaman rahatlamanıza izin vermenin zamanı gelmiştir. Sizi yolculuğunuzun bir sonraki aşamasına götürecek huzurlu, duyarlı ve akışkan bir durumu kabul edin. Yavaşlayın ve hayatın duygusal zevklerinin tadını çıkarın: müzik, yemek, iyi arkadaşlıklar, doğa ve yalnızlık gibi. Derin nefes alın. Hayatınızda minnettar olabileceğiniz mümkün olduğunca çok insan bulun. Hayat harika ve yakında daha iyi olacak. Bunu tüm kalbinizle bilin.