Resimde İlk Olarak Gördüğünüz Bilinçaltınızda Saklanan Gizli Gerçekleri Ortaya Çıkaracaktır

Bilinçaltımız gerçek bir depodur. Sonuçta, kişiliğimiz, geçmişimiz, geleceğimiz, şimdimiz hakkında çok çeşitli verileri saklar. Bilinçaltınıza dönerek, istediğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Bir uyarı bile alabilirsiniz. Bilinçaltı zihin size bir tehdidin üzerinizde olduğunu söyleyebilir!

• Önce gözlerinizi kapatın ve rahatlayın.
• Birkaç derin nefes alın.
• Kendinize odaklanın.
• Resme hızlıca bakın.
• Soruyu cevaplayın: Resimde İlk Ne Gördünüz?

Resimde İlk Olarak Ne Gördünüz?

Resimde İlk Olarak Gördüğünüz Bilinçaltınızda Saklanan Gizli Gerçekleri Ortaya Çıkaracaktır
Kedi Gördünüz
İlk etapta bir kedi fark ettiyseniz, en güçlü tehdidin kötü isteklerinizden gelmesidir. Birisi sizi çok kıskanıyor ve gerçekten size zarar vermek istiyor. Bu kişi sizin için iyi bir arkadaş değil, sadece öyleymiş gibi görünmeye çalışıyor. Ortamınızda böyle insanlar olup olmadığını bir düşünün ve onlardan mümkün olduğunca uzaklaşmaya çalışın.
Göz Gördünüz
Dikkat ve rahatlık sizi yaklaşan tehditlerden kurtarabilir. Size finansal açıdan bir zarar gelebilir. Belki size bir anlaşma teklif edecekler veya bazı işlere yatırım yapmanızı isteyecekler. Ayrıca büyük miktarda borç isteyen bir kişi olabilir ve size geri vermeyebilir. Büyük alışverişlerden veya fırsatlardan vazgeçin. Yakın gelecekte kimseye para vermeyin ve hesaplarınızı izleyin.
Kök Gördünüz
Şimdi yaşam değerlerinizi ve konumunuzu tekrardan gözden geçirmelisiniz. Belki de bir şey hakkında çok endişelisiniz. Şüpheci ve endişeli bir insan oldunuz. Ne kadar garip değil mi, ama bu duygular kaçınılmaz bir belaya yol açabilir. Belki de kıskanıyorsunuz ve ruh eşinize güvenmiyorsunuz. Belki arkadaşlarınızdan şüpheleniyorsunuz. Büyük olasılıkla, bu duygular aldatıcıdır.
Kaş Gördünüz
Şimdi çok rahatladınız! Ve bunu tüm yönlerden yaptınız. Bir ilişkide, işte, kendinizle ilgili herhangi bir durumda gibi. Ama Bu sizin için iyi olmaz! Bir an önce toparlanmanız gerekli, aksi takdirde tüm yaşam alanlarınıza sorun gelecek.Ruh eşinize daha fazla dikkat edin. İşlerinizi daha sonraya ertelemeyin. Beladan kaçınmanın tek yolu budur.