Hayatınızdaki Bu Tam An için Mesaj Almak İçin Bir Kart Seçin

Mutluluğunuzu oluşturmak, hayallerinize ve hedeflerinize ulaşmak için çalışırken sürekli olarak sizi rahatsız eden düşünceler ve duygular olduğunu fark ettiniz mi?

Birçoğumuz mevcut gerçekliğimizi etkilemeye devam eden ve ilerlememizi engelleyen geçmiş yaralar taşıyoruz. Bu negatif döngüyü kırmak için, hala sahip olduğumuz her şeyi geride bırakarak zihnimizi ve kalplerimizi iyileştirmeliyiz.

sezgilerinizi dinleyin ve sizi kendine en çok çeken bir kartı seçin.

Seçmiş olduğunuz kartta, şu anda bir şeyleri kendi elinize almanız için size ilham vereceğini umduğum bir mesaj var, daha sonra değil, yarın değil, şimdi, çünkü hayatınızı harekete geçirme ve iyileştirme zamanı ŞİMDİ.

BİR KART SEÇİN !

Hayatınızdaki Bu Tam An için Mesaj Almak İçin Bir Kart Seçin
1.Kartı Seçtiyseniz
Bu kart, yeni bir başlangıç ​​oluşturmak için birçok fırsatın olacağı yeni bir başlangıç ​​zamanı olduğunu söyler. Bu fırsatlar nerede olmanız gerektiğiyle ilgili çok önemli bir rol oynar, bu yüzden sizi nereye götürürlerse götürsün onları takip etmek sizin yararınıza olacaktır.Bilinmeyene girmek için iç gücü ve cesareti bulmanız için gerekir. Korkuyu hissetmek, yine de yapmak ve yeni bir hayat kurmak.İlişkiler, ev veya kariyer alanında yeni fırsatlar sunulabilir. Hareket etme, çalışma veya yeni bir girişim fırsatı olabilir; Ya da yeni ve heyecan verici bir şeyler keşfedebilirsiniz. Her durumda, işaretlere dikkat etmeli ve ortaya çıktıkları andan onlardan yararlanmalısınız.Yeni başlangıçlara açık olduğunuzda, Evren size bir sonraki mantıklı adımı gönderecektir.Mevcut durumunuzu iyileştirmek için hayatınızın ritmini, sizi yeni ve heyecan verici bir başlangıca götüren döngüleri ayarlamanız ve uyumlu hale getirmeniz istenir. Bu yüzden iyimser ve hırslı olun, değişen gelgitler ile hareket edin. Bilinmeyenin gizemini kabul edin. Böylece hayallerinizi gerçekleştireceksiniz.
2. Kartı Seçtiyseniz
Bu kart size refahınıza ve kişisel bakımınıza odaklanma ihtiyacını göstermektedir. Fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlığınızı iyileştirebilecek uygulamaları ve davranışları keşfetmeye teşvik edilirsiniz.İster geleneksel ister alternatif yöntemleri araştırın, şu anda sağlığınızı ve mutluluğunuzu ilk sıraya koymak oldukça önemlidir. Bu, başarınızı engelleyen herhangi bir alışkanlığı veya sağlıksız davranışı ortadan kaldırma zamanıdır.Gerekirse profesyonel yardım alabilir veya kendi başınıza iyileştirmeler yapabilirsiniz. Sağlıgınız için temel ihtiyaçlardan bazıları düzenli kontroller, iyi beslenme, egzersiz, bol su içmek, geceleri iyi uyumak, dinlendirici aktiviteler yapmak, negatif insanlardan ve ortamlardan kaçınmak ve olumlu bir tutum sürdürmektir. Meditasyon veya yoga ile, kişisel sınırlarınızı tanımlayın ve istediğinizi yapın, sık sık gülün, yalnız ve sessiz zaman geçirin.
3.Kartı Seçtiniz
Bu kart hayatınızı bir macera olarak görmenizi söylüyor. Kimse yarın ne olacağını bilmiyor, neden bugünü en iyi şekilde yararlanmıyorsunuz? Bu kartı seçerek, yeni ve heyecan verici şeyleri deneyimlemek için günlük hayatınızın rutininden çıkmanız teşvik edilir. Dramatik bir şey olmak zorunda değildir; Sadece birkaç küçük ayar biraz macera ve coşku katabilir.Şimdi meraklı ve cesur olma zamanı. Mobilyalarınızın yerlerini değiştirmek veya yeni kıyafet stilleri denemek isteyebilirsiniz. Belki farklı bir yemek yiyebilir, yeni bir hobi edinebilirsiniz. Bazen tanıdık bir şeyin yeni bir versiyonu, şeyleri sallamak için yeterlidir. Rastgele bir iyilik hali bile kendi içinde bir macera olabilir.Mevcut durumunuzu iyileştirmek için, sizi yeni deneyimlere ve maceralara götüren yaşamınızın ritmi ve doğal döngülerini ayarlamanız ve uyumlaştırmanız istenir. Ruhunuzu canlandırın ve ufkunuzu genişletin. Hayatınızda yapacağınız küçük değişikler, yaşam gücünüzü harekete geçirir ve kendinizi daha pozitif hissetmenizi sağlar.