Pencerelerden Birini Seçin Ve Kendinizle İlgili İyi Bir Tavsiye Alın

Resme yakından bakın. Kendinizle ilişkilendirdiğiniz, size en uygun olan bir pencereyi seçin. Bu test, kişisel gelişiminizin neresinde olduğunuza dair net bir fikir verir.

Bu test, kişisel gelişiminizin neresinde olduğunuza dair net bir fikir verir.

Pencerelerden Birini Seçin Ve Kendinizle İlgili İyi Bir Tavsiye Alın
1.Pencereyi Seçtiniz
Tüm hayatınız şüphe, korku ve belirsizlikle örtülmüştür. Göreviniz her şeyi yerine koymak ve arzularınıza karar vermektir. Başkalarına bağlanmayı bırakın ve en önemlisi hayatınızın tüm karmaşasından kurtulun.
2.Pencereyi Seçtiniz
Ne istediğinizi biliyorsunuz ve kesinlikle yolunuzu açtınız, her şey sizin için çok net, hedefinize zaten bir rota inşa ettiniz. Sizi rahatsız eden tek şey konfor bölgenizdir. Size tavsiyem, ayağa kalkın ve ilerleyin.
3.Pencereyi Seçtiniz
Siz çok zeki birisiniz, ama çok kararlı değilsiniz. Hayallerinizi hedeflere aktarmanız gerekir, ancak şimdilik tüm arzularınız birer arzu olarak kalacak. Yanılsamalarınızdan çıkmanız ve harekete geçmeniz gerekir.
4.Pencereyi Seçtiniz
Üzüntü, özlem ve sürekli sözde huzur hali. Unutmayın, hareketsizliğe de alışıyorsunuz. Henüz zamanın olmadığını ve X saatinizi kırmak üzere olduğunuzu düşünüyorsunuz, ama harekete geçmeye karar verdiğinizde, zamanınız kaybolacak. Kendinizi öğrenin ve bilinçaltınızı dinleyin. Size ne zaman ve nereye gideceğinize dair bir ipucu verecektir.