Beğendiğiniz Bir Tüyü Seçin ve Kişilik Özelliklerinizi Ortaya Çıkarın

Her şey aynı görünseydi bu evren ne kadar ilginç olurdu?

Bu gezegende birlikte yaşayan 7 milyardan fazla bireyimiz var; her biri kendi tarzında benzersizdir. Herhangi bir kişilik tipini doğru bir şekilde genellemek imkansızdır.

Bununla birlikte, yıllar süren araştırmalar boyunca, deneyimli psikanalistler belirli kişilik türlerini gruplara ayırdı. Kişiliğiniz birkaç kritere bağlıdır: yetiştirme, akran etkisi, toplum vb. Psikologlar, kişiliğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için şekil ve renk kullanan bir deney oluşturdu. Şimdi sizde kişiliğiniz hakkında bir şeyler öğrenmek için resimdeki tüylerden en beğendiğiniz birini seçin.

Bir Tüy Seçin

Beğendiğiniz Bir Tüyü Seçin ve Kişilik Özelliklerinizi Ortaya Çıkarın
1.Tüyü Seçtiniz
Her ne pahasına olursa olsun çatışmadan kaçınırsınız. Çoğunlukla sakin bir ortamı tercih ediyorsunuz. Sabahları çok fazla konuşma ve gürültüden hoşlanmazsınız. İnsanlar sabah çok erken konuştuğunda zihniniz patlamaya hazırdır. Akranlarınızla iyi iletişim kurar ve kolayca arkadaş edinirsiniz. Zayıflığınız, hayır diyememenizdir. Bazıları zayıf olduğunuzu düşünürken, diğerleri şefkatinizi kötüye kullanır. Ama bunların hiçbiri sizin için önemli değil, çünkü iyi bir insan olma arzusuna takıntılısınız.
2.Tüyü Seçtiniz
En güçlü olanın hayatta kaldığı dünyada, kesinlikle kazanırsınız. Yetenek sizin göbek adınız. Kendi iyiliğiniz için çok şey yapıyorsunuz. Mükemmeliyetçiliğiniz size ağırlık veriyor. Sadece yorucu işlere ara vermiyorsunuz, aynı zamanda başkalarından yardım da kabul etmiyorsunuz. Yalnızlık, düşüncelerinizi toplamanıza yardımcı olur. Ancak yabancılaşmanız bazen arkadaşlıklarınıza zarar verir. Bununla birlikte, her şey yerine akıl sağlığını tercih edersiniz.
3.Tüyü Seçtiniz
Çok aktifsiniz. Yeni şeyler keşfetmeyi sevin ve can sıkıntısına razı olmayın. Çok yüksek hedefler koyarsınız ve bunlara ulaşmak için eğitim alırsınız. Liderlik etme gücüne sahipsiniz. Ancak arkadaşlarınızı akıllıca seçmelisiniz. Bazı arkadaşlıklar sizin için can sıkıcı olabilir.
4.Tüyü Seçtiniz
Tam olarak kim olduğunuzu biliyor ve ona bağlı kalıyorsunuz. Şaşırtıcı bir şekilde, genellikle bulutların içindesiniz. Bazı insanlar otoriter olduğunuzu düşünüyor. Sizi kandırmak neredeyse imkansız. Her şeyin nedenini arayan bir yetişkinsiniz, dürtüsel değilsiniz. Mükemmeliyetçisiniz, bu yüzden hatalardan kaçınmaya ve hata yaptığınızda kendinize kızmaya çalışıyorsunuz. İnsan olduğunuzu unutmayın. Hata yapabilirsiniz. Daha iyisini yapmak için çabalayın, ancak bu süreçte kendinize kötü davranmayın.
5.Tüyü Seçtiniz
Siz bir sanat insanısınız. Yaratım için sezgi ve büyük yetenek ile donatıldınız. Sizi geride tutan, özgüven eksikliğinizdir. Yeteneğinizi sürekli sorgulamanıza neden olur ve başarmanızı imkansız kılar. Bunun sizi engellemesine izin vermeyin. Çevrenizdeki insanlara karşı çok naziksiniz ve bazen kendinizi unutuyorsunuz. Kendinize karşı biraz daha nazik olun.