Aura Testi: Sihirli Bir Taş Seçin


taslar.jpg

Kristallerle Aura Testi

Çin Tıbbında, bu karmaşık ancak eski ve sofistike sistemde, bizden bir şekilde “eksik” olan renkleri sevdiğimiz ve bu nedenle de bu renkleri giydiğimize inanılmaktadır.

Örneğin, her zaman siyah renk giymeye eğilimliysek, hayatımızın ve auranın eksik (Çin) elementini suyla doldurmaya çalışırız. Aynı şekilde, aura’nızın neyi susturduğunu belirlemeye çalışan birçok “test” vardır. Yine de bu Aura Testi farklıdır.

İlk olarak, 6 sihirli taşı seçtik, farklı kozmik enerjiyi yayan 6 farklı mücevher seçtik. , Her bir taşın auramızla etkileşim kurduğuna, iyileşmesine ya da belirli koşullara uyum sağlamasına yardımcı olduğuna inanıyoruz. Tabloya bakın, her bir taşa göz atın… Bu Aura Testinin neler yapabileceğini görelim,

1.Adım: Fikrinizi temizleyin…

2.Adım: En çok hangi taş sizi çeker?

 1. Bir Taş Seçin

  1. YAKUT
  2. AKİK
  3. TURKUAZ
  4. AY TAŞI
  5. OBSİDYEN
  6. AMESTİST

Aura Testi: Sihirli Bir Taş Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  YAKUT

  Yakut'u seçtiyseniz, hayatınızda tutkulu bir yaşama ihtiyacınız var. Muhtemelen geçen aylarda enerjinizin büyük bir kısmını boşa harcadığınız için, bir desteğe ihtiyacınız var. Yakut, özgüveninize yardımcı olabilir ve tekrar güçlü hissetmenizi sağlayabilir.

  Yakut kötü büyücüleri engellemek ve enerji düzeylerini artırmak için harika bir taştır. Bir zamanlar bir yakutun vücut sıcaklığını arttırdığına inanılıyordu.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  AKİK

  Akik'i seçtiyseniz, doğayla ve kendinizle olan ilişkinizi yenilemeniz gerekir. Muhtemelen şu anda yenilenmeye ihtiyaç duyuyorsunuz. Hayatınızdaki umudu yeniden canlandırın. Belki de hayatınızla ilgili şüpheleriniz var ve size dünyanın sihirli bir yer olduğunu hatırlatmamızda fayda var. 

  Akik, insanların yüksek benlikleri ile temas kurmasına sağlayan çok ünlü bir taştır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  TURKUAZ

  Turkuaz seçtiyseniz, muhtemelen kendinizi ihmal ederek kendinizi stresli ve sağlıksız durumlara sürüklemenize izin veriyorsunuz. Turkuaz, aurayı güçlendirmek ve onarmak için mükemmel bir iyileştirme taşıdır. Pek çok Kızılderili kabilesindeki şifacılar tarafından, iyileştirme hizmetlerini dünyaya yükseltmek için turkuaz taşını kullanırlardı. 

  Turkuaz'ı seçerek, muhtemelen siz de cazibenizi arttırmak ve güçlendirmek istersiniz. Turkuaz takılar giyen kişi, her zaman fark edilmeden geçmesi zor bir aura yayar.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  AY TAŞI

  Eğer Ay taşını seçtiyseniz, muhtemelen sizi uzun süredir rahatsız eden bir şeyi artık serbest bırakma zamandır. Aytaşı duygularımızla büyülü bir köprü görevi görür ve bu yüzden saklamaya çalıştığımız tüm bu hisleri açığa çıkarmamıza yardımcı olur.

  Ay taşı, kalplerimize girmemize  kendinden sevgiyi ve güveni arttırmamıza yardımcı olarak uykusuzlukla savaşmaya yardımcı olur. Ayrıca, İhtiyaçlarımızı ve umutlarımızı besleyen İlahi Dişil ile bağlantı kurmamıza da yardımcı olur.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  OBSİDYEN

  Obsidyen'i seçtiyseniz enerjilerinizi topraklamanız şu an muhtemelen ihtiyacınız olan şeydir. Obsidiyen Yeryüzü Taşlarından biridir, karanlık ve çoğunlukla siyah Dünya'nın elementi ve onun gezegeni olan Satürn, zamanın efendisi ile ilişkilidir. Hayatında meditasyon yapman ve onu daha iyi hale getirmenin yollarını bulmalısın.

  Stresli bir dönem geçirdin mi ve ilahi enerji havuzuna girmen mi gerekiyor? Evet ise, obsidyen gerçeklikle bağlantı kurmanıza ve enerjinizi yeniden doldurmanıza yardımcı olabilir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  AMETİST

  Ametist'i seçtiyseniz, muhtemelen ruhunuzu temizlemek için taze bir sihirli havaya ihtiyacınız olacaktır. Farklı ve rahatsız edici uyaranların duyularımıza ve büyülü güçlerimize zarar verdiği bir dünyada yaşıyoruz. Ametist, ayık kalmamıza ve bizim için gerçekten önemli olan şeyi algılamamıza yardımcı olur. Aynı zamanda hayal gücümüzün bir kez daha yaratıcı olmasına yardımcı olur. 

  Ametist aklımızı saran ve auramızı kötü niyetli etkilere karşı sihirli bir şekilde aşılayan enerjileri yönetir. Dahası, sezginize yardımcı olacak ve İlahi'nin sınırsız sevgisine kadar açılmasına yardımcı olacaktır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın

Aura Testi: Sihirli Bir Taş Seçin

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı