Önemli Bir Hayat Değişiminin Ortasında Olduğunuzu Gösteren 12 İşaret

12-isaret.jpg

Geleneksel inanca göre, hepimiz her 7 yılda bir yaşamda bir değişim geçiririz. Aramızdaki bazı kişiler bunu görmezden gelirken diğerleri bunu tanıyabilir. İşaretlere yakından dikkat etmek, bu değişiklikleri çok olumlu bir şekilde anlamamıza, kabul etmemize yardımcı olacaktır.

Bu işaretleri nasıl tanımlayacağınızdan emin değilseniz endişelenmeyin. Baykush.net olarak büyük bir yaşam değişiminden geçip geçmediğinizi anlamanıza yardımcı olacak 12 işaretin bir listesini hazırladık.

 1. 1 Bazı şeylere ve insanlara olan ilginizi kaybediyorsunuz


  Yeni bir şeyi karşılama eyleminde, genellikle geçmişte bir şeyleri bırakmak zorundayız. Bir zamanlar sevdiğiniz insanlarla ve yapmayı  sevdiğin şeylere ilgi duymuyorsan, endişelenme. Bu değişimin bir parçası.

 2. 2 Oldukça çok hayal ediyorsunuz


  Gündüz kurduğunuz hayaller sizin için daha canlı hale geliyor. Gerçekliği onlar içinde hissedebilirsiniz. Derinlerde, çünkü onlara inanmaya başladınız.

 3. 3 Bedeninizdeki titreşimde bir artış hissediyorsunuz


  Vücudunuz değişikliklere karşılık vermeye başladı. Kan hücrelerinizde, sinirlerinizdeki titreşimde bir artış hissedebilirsiniz

 4. 4 Yalnızlığı seviyorsunuz


  Parkta bir yürüyüş, iş istasyonunda yalnız vakit geçirme, odanızda çok kalma - yalnızlıktan zevk alıyorsunuz. Bu dünyadan uzaklaşmak değil, bu kendinize daha da yaklaşmak. Yalnızlık, sezginizi daha iyi anlamanıza yardımcı olur. Şimdi meditasyon yapmak ve yeni değişime karşı sezginizi takip etmek için yeterli huzura sahipsiniz.

 5. 5 Daha Çok Okumaya Başladınız


  Çok okumak için içinizde bir açlık hissediyorsunuz. Artık kitaplara film çekiyorsunuz. Yeni şeyler okumak istersiniz, çok şey öğrenmek istersiniz. Bu, evrimleşmekte olduğunuzu gösterir. Beyniniz öğrenmek istiyor, böylece kendini yeni değişime adapte edebilir.

 6. 6 Çok Hassassınız


  Birdenbire, duygularınız tarafından bombalandığınızı hissediyorsunuz. Panik yapmayın. Sadece kendinizi güvenin ve sakin olun. Titreşimleri, evrenin duygularını anlayabilirsiniz. Daha da güçleniyorsunuz ve artık sadece kendinize değil aynı zamanda başkalarına da yardımcı olabilirsiniz.

 7. 7 Yeni Bir Şeylere Dahil Olmak İstiyorsunuz

  Yeni bir şey yapmanın ya da yeni bir şeyler öğrenmenin o kadar güçlü hissine sahipsiniz ki bunu göz ardı etmeyin. Bu geçiş size yardımcı olacaktır.


 8. 8 Sizin için muazzam bir değişim var


  Geçiş sadece siz değil  arkadaşlarınız tarafından da hissedilmektedir. Değişiyorsunuz ve yakınlarınız da bunun hakkında konuşuyor. Bu değişikliği kabul edin.

 9. 9 Hedefleriniz hakkında son derece hevesli oluyorsunuz


  İçinizdeki tutku ateşini hissediyorsunuz. Şimdi hayallerinizi gerçekleştirmek için çok heyecanlısınız. Çünkü bu doğru zaman ve hayallerinizi gerçekleştireceksiniz.

 10. 10 Hayatını sadece senin kontrol edebileceğini anlamaya başladın

  Başkalarını suçlamayı bıraktınız ve kendi eylemleriniz için sorumluluk almaya başladınız. Sadece hayatındaki her şeyden sorumlu olduğunu anlıyorsun.

 11. 11 Zorlukların, başarının hızlanmasına yardımcı olduğunu biliyorsun

  Artık zorluklardan bahsetmiyorsunuz. Bu mücadelelere değer veriyorsunuz. Evrimleşmenize yardımcı oldukları için başarılı olacağınızı biliyorsunuz

 12. 12 Kendinizi daha iyi anlamaya başladınız


  Artık kendinizden daha çok eminsiniz. İnsanlardan tavsiye ve öneri istemek için etrafta dolaşabilirsiniz, Kendinizi daha iyi tanıdığınızı hissediyorsunuz.

  Bu işaretleri göz ardı etmeyin. Bu geçişin her anından zevk alıp yeni hayatı kucaklayın.