Hiç Ana Sayıları 11.22 ve 33’ü Fark Ettiniz Mi? Numeroloji Bu Numaraların Ne Anlama Geldiğini Ortaya Çıkaracaktır

Nümerolojide belirli bir sayının değeri yaşam için önemli olabilir. Her sayının bir anlamı vardır. Ve her sayı önemlidir, ancak en ilginç olanı 11, 22 ve 33’tür. Numerologlar onlara “ana sayılar” diyor.

Peki onları bu kadar özel yapan ne? Çoğu zaman, ana sayılar yanlış yorumlanır. Nerede bulunduklarına bağlı olarak, bize bir uyarı verebilir veya bir mesaj iletebilirler. Her durumda, bizi gitmemiz gereken yere yönlendirirler.

Sayılar, evrenin bizimle iletişim kurmak için kullandığı dildir.

Ana sayı “11”

Kader sayısı – sezgi, dışa dönüklük ve psişik yetenekler ile çok bağlantılıdır.

Olumlu özellikleri: Ana sayı 11, tüm sayıların içinde en sezgisel olanıdır. İçgüdüsel, karizmatik, dinamik. 11 inanç ve duyusal olmayan algı ile ilişkili bir sayıdır.

Olumsuz özellikleri: 11, endişe verici, utangaç, gergin, çelişkili ve dağınık olabilir. Ana sayı olarak, doğru anlaşılmadığı veya doğru kullanılmadığı takdirde pozitif özellikler engel teşkil edecektir.

Ana sayı “22”

22 numaralı sayı en güçlü olanıdır ve “usta kurucu” olarak adlandırılır.

Olumlu özellikleri: 22, yüce rüyaları gerçeğe dönüştüren tüm sayıların en güçlüsüdür. Kendinden emin, pragmatik, hırslı ve disiplinlidir.

Olumsuz özellikleri: Pratik ve kendi kendine uygulanan basınç. Kendi potansiyelinizin farkında olmadığınızda, 22 olasılıkları kaçırır veya kaçar.

Ana numara “33”

33 sayısının büyük bir etkisi vardır. Bu, 11 ve 22’nin bir kombinasyonudur ve yepyeni bir seviyeye getirilen sezginin ve hayallerin bir karışımıdır.

Bu sayı “Usta Öğretmen” olarak adlandırılır ve iletişimi anlama enerjisini taşır.

Nümerolojik kartlarda 33 sayısı güçtür. ve sürekli bu sayıyı fark eden insanlar gerçekten akıllı, eğitimli ve anlayışlıdır.