Bir Kart Seç Ve Haftanın Olumlu Mesajını Al

Bugün yeni bir gün olsa da ve asla tam bir çalışma olmasa da, ayağa kalkıp mutlu olmak için hayatta yeni bir fırsat.

Bu test, bu haftayı büyük bir sevinçle geçirebilmen için sana iyimserlik mesajı getiriyor.

Kartlardan birini seç ve bugün için olumlu mesajını bul. Bu günün nasıl olacağı sana bağlı, gri mi yoksa renklerle mi dolu.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Haftanın Olumlu Mesajını Al
1.Kartı Seçtin
Her zaman mutlak bir şeyin olmadığını, her şeyin değiştiğini, her şeyin hareket ettiğini, her şeyin geliştiğini, her şeyin uçtuğunu ve her şeyin geçtiğini hatırla.Ne kadar acı çekiyor olursan ol, başımıza gelen her şeyin bir zamanı ve ritmi olduğunu ve sonunda her şeyin geçtiğini, her şeyin geldiğini ve her şeyin değiştiğini daima hatırlamalısın.Bunun gerçekleşmesi için sabra, zamana ve düşünmeye ihtiyacımız var, ki bunu başarmak kolay değil ama imkansız da değil. O zaman, olanları hatırlamanın büyük bir öğrenme ile sadece bir anekdot olacağı gün gelecek.Başımıza gelen her şeyin kesinlikle bir başlangıcı ve bir sonu vardır, bu yüzden olumsuz bir şey olursa, canını sıksa bile umutsuzluğa kapılma. Her şey olabilir. Ve eğer rahatlatıcı bir aşamadaysan, iyi bir hatıra tutmak için bunu en iyi şekilde değerlendirmen gerektiğini unutma.
2.Kartı Seçtin
Bir hayale sahip olmak, her büyük başarının kökenidir, çünkü hiçbir şey önce hayal edilmeden inşa edilmemiştir.Hayallerine doğru ilk adımını şimdi at. Yolun tamamını görmemen önemli değil, sadece inançla ilk adımı at ve yolun geri kalanı sen yürüdükçe görünecektir.İlk adımını attın ama bugün hayallerini gerçekleştirmek için herhangi bir şey yaptın mı?Günlük görevlerin hayallerine, arzularına ve hedeflerine yönelik değilse, onlara asla ulaşamazsın. Hayaller tek başına gerçekleşmez. Başarı ancak planlanır ve yürütülürse elde edilebilir. Bugün gerçekleştirdiğin görevler seni hayallerine yaklaştırmıyorsa, endişelenme. Her gün yarım adım bile olsa ilerlemeyi unutma, önemli olan ilerlemeyi asla bırakmamak ve gününü daima önceliklerine göre planlamaktır.
3.Kartı Seçtin
Yaşam deneyimine daha fazla huzur, neşe veya sevgi getirmeyen tüm düşünce ve duyguları ortadan kaldır.Hayat, olağanüstü bir şekilde sevgi verenleri ödüllendirir. Yolda engeller ve şüpheler bulman muhtemeldir, ancak sevgi, özveri ve çalışma ile sınır olmayacaktır. Bu nedenle, bu hafta için sana verdiğim en iyi tavsiye, yaptığın her şeyi sevmek olsun.

Share your Results: