Gelecekteki Beklentilerinizi Açacak Bir Tünel Seçin

Yaptığınız spontane seçimler, size nasıl karar verdiğinizi, kendinize ne kadar güvendiğinizi ve önümüzdeki yıllarda beklentilerinizin neler olduğunu gösterecektir.

Bir Tünel Seçin

Gelecekteki Beklentilerinizi Açacak Bir Tünel Seçin
1.Tüneli Seçtiniz
Öngörülemeyen ve hoş olmayan durumlar yakın gelecekte sizi takip edecek, ancak bunlarla başa çıkabilecek ve üstesinden gelebileceksiniz. Başkalarının anlayamadığı içsel değişim ihtiyacıyla baş etmek daha zor olacaktır. Yıl sonuna kadar maddi sıkıntı yaşamazsınız ama kariyerinizde yeni sorunlar çıkabilir. Başkaları tarafından alınan, artık değiştirilemeyen ve size zarar verebilecek bir kararla karşı karşıya kalabilirsiniz. Belki de şimdi gelecek için yeni perspektifler düşünmenin zamanıdır.
2.Tüneli Seçtiniz
Kendinizi bir dönüm noktasında bulduğunuzda bazı kritik anlarınız olabilir. Seçiminiz, çok güçlü ve kararlı olmanız gerektiğini söylüyor. Kader muhtemelen size öngöremeyeceğiniz veya önleyemeyeceğiniz değişiklikler sunacaktır. Ancak çoğu durumda, doğru seçimi yaparsanız kaderin sizin lehinize değişebileceğini biliyorsunuz. En güvenli şekilde yürümek için büyük bir iç güce sahipsiniz. Seçiminiz, kendinize ve geleceğinize çok güvendiğinizi ve zorluklardan uzak durmanız gerektiğini gösterir.
3.Tüneli Seçtiniz
Seçiminiz, evinizin huzuruna ve refahına büyük önem verdiğinizi gösteriyor. Ancak yakın gelecekte, bu arzuları gerçekleştirmek ve kendinizi beladan korumak için çok çalışmanız gerekecek. Büyük olasılıkla iyi olacaksınız çünkü hayatınızı iyileştirmek ve biraz para kazanmak için her fırsatı nasıl kullanacağınızı tam olarak biliyorsunuz. Takip ettiğiniz yollar oldukça düz ve tamamen güvenlidir. Hayatta sizi dolambaçlı yollardan koruyan iyi bir sezginiz var. Bilseniz de, bazen risk almaktan korktuğunuz için büyük fırsatları kaçırırsınız. Ancak dengeniz ve iç huzurunuz sizin için çok daha önemlidir ve kendinizi korumak için her şeyi yaparsınız.