2022’de Ruh Eşinle Kader Bir Karşılaşma Olacak Mı?

Kadere inanıyor musun? Her insanın kendi mutluluğunun yaratıcısı olduğuna inanılır, bu nedenle «kaderimiz» sadece bize bağlıdır. AMA! Bazen daha yüksek güçler bize beklenmedik karşılaşmalar şeklinde sürprizler sunarak test ederler.

Diğer yarını karşılamak mutluluğu bulmaktır. Sence, 2022’de kaderin kendisi tarafından senin için belirlenmiş biriyle tanıştıktan sonra onu bulabilecek misin? Resimdeki siluetlerden birini seçerek öğrenebilirsin.

Bir Siluet Seç

2022'de Ruh Eşinle Kader Bir Karşılaşma Olacak Mı?
1.Silueti Seçtin
2022'de kaderini hangi kişiyle ilişkilendirmek istediğini anlayacağını varsaymak için sebepler vardır. Ama hayatında yeni bir insan olduğunu sanmıyorum. İlk siluete çekildiysen, bilinçaltında çevrendeki bir kişiye duygusal bir bağ kurduğun anlamına gelir. Belki de bu, uzun zamandır iletişim kurmadığın arkadaşındır. Kader seni tekrar bir araya getirdiğinde, bu kişiye daha yakından bak. Muhtemelen daha önce sandığın kadar kötü değildir. «Gurur ve Önyargı» romanının ahlakını hatırlıyor musun? Erken sonuç çıkarmayanlar mutluluk kazanır.
2.Silueti Seçtin
2022'de kaderinin, insanıyla kesinlikle karşılayacaksın, ancak çok sıra dışı koşullar altında. Büyük olasılıkla, zor bir duruma düşeceksin ve yardıma ihtiyacın olacak. Yardımına gelen ve her zaman hayalini kurduğun kişi olacak olan kişi. İlk başta ondan hoşlanmayabilirsin, ancak daha yakından bakacaksın! Kader bize sık sık «doğru" insanlarla karşılaşmalar sunmaz. Bu kişinin yaptıklarına dikkat et.
3.Silueti Seçtin
Ne yazık ki, gelecek yıl «aynı" kişiyle tanışman pek olası değildir. Seçtiğin siluet, sırtını döndüğü ve uzaklaşmaya çalıştığı için en gizemli olandır. Dikkatini çeken kişi o ise, bilinçaltında henüz hayatını kimseyle paylaşmaya hazır olmadığın anlamına gelir. Sen kendi kendine yeten ve uyumlu bir insansın. Belki de bu bilinçaltı psikolojik tutumu, kendini sevmeye ve sevgiye kavuşmaya hazırlayarak değiştireceksin.

Share your Results: