Resimde Gördüğün İlk Görüntü, İçsel Çatışmayla Nasıl Başa Çıktığını Ortaya Çıkaracak

Bugün karakterinin bir bölümünü, özellikle de çatışmalarla nasıl başa çıktığını tanımlayacak bir resmimiz var. İnsan zihni medeniyetlerin başlangıcından beri bir bilmece olmuştur. Filozoflar ve birçok bilim insanı, nasıl düşündüğümüzü anlama çabalarında yorulmadan çalıştılar.

Zihnin ilginç bir kısmı , kendimiz için bile birçok gizemi barındıran kısımdır. Öte yandan, zaman zaman trajik ve travmatik olaylar yaşarız ve çoğu zaman zihinlerimiz deneyimin ağırlığını uzaklaştırır, böylece günlük yaşamda çalışmaya devam edebiliriz.

Şimdi resme dikkatlice bir bak. Resimde gördüğün ilk şey içsel çatışmayla nasıl başa çıktığını ortaya çıkaracak.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Görüntü, İçsel Çatışmayla Nasıl Başa Çıktığını Ortaya Çıkaracak
Kadını Gördün
İlk başta kadını gördüysen, o zaman inatçı karaktere sahip bir insansın demektir. Çatışmadan uzak durmuyorsun, aslında azimle yüzleşiyorsun. Bu senin için iyi çalışıyor, çünkü neyin doğru olduğuna dair güçlü bir hissin var ve herkesin bundan faydalanmasını istiyorsun. Duygular senin için derinden hissedilir ve kendine güvendiğin gibi, nasıl hissettiğini ifade etmemeyi zor bulursun. Dedikleri gibi, kalbini koluna takıyorsun. Bu kadar etkileyici olmak senin için de zararlı olabilir çünkü duygusal olarak tepki vermekten kaçınmak için mücadele edebilirsin. Anın sıcağında verilen bir karar asla akıllıca bir karar değildir.
Ağaçları Gördün
İlk başta ağaçları görenlerden biri olabilirsin. Bu durumda, bilgiyi sessizce gözlemlemeyi ve işlemeyi tercih ederek çok daha içe dönüksün. Duyguların söz konusu olduğunda, onları derinden hissedersin, ama bunu kendine saklamayı tercih edersin. Külfetli olma korkusuyla duygularını çok kolay paylaşmıyorsun. Bu en sağlıklı yöntem değildir, çünkü içinde çok fazla tutarak kendine yük oluşturursun.Aksine, Bu içe doğru kalma yeteneği, bazı şeyleri farklı bir açıdan görmene yardımcı olur. Kendini ifade etmek istemediğin için duygusal olarak tepki vermekten kaçınabilirsin. Nesnel bakış açın ilerlemene yardımcı olur, çünkü duyguların tarafından bulanıklaştırılmazsın.

Share your Results: