Bir Melek Kartı Seçin ve Melek Mesajınızı Alın

4 Melek kartına bir göz atın ve bunlardan birini seçin. Koruyucu meleğinizin sizin için hazırladığı mesajı öğreneceksiniz.

Bir Melek Kartı Seçin

Bir Melek Kartı Seçin ve Melek Mesajınızı Alın
1.Melek Kartını Seçtiniz
Sevinç, sevgi ile birlikte çok yüksek bir titreşim enerjisidir. Neşeli şeyler yaptığınızda, bu enerjiyi diğer insanlara verirsiniz. Bireysel yaşam hedeflerimizin her biri, başkalarına bize en büyük neşeyi getirecek şekilde hizmet etmektir. Günlerinizi yoğun veya kötü bir şekilde geçirdiğinizde, bu enerji hayatınızdaki herkesi etkiler.
2.Melek Kartını Seçtiniz
Kendimizi ya da hayatlarımızı başkalarıyla karşılaştırdığımızda, titreşimlerimizi azaltıyoruz. Karşılaştırma bizi yanlış yola sokuyor. Kendi hayatınıza odaklanmanız gerekiyor, çünkü onu değiştirebilecek tek kişi sizsiniz. Başkalarının size ilham vermesine ve potansiyelinize inanmasına izin verin; kıskançlık ya da kınama hissi, yıkıcı enerjinin açık bir işaretidir.
3.Melek Kartını Seçtiniz
Herkes kendi içgüdülerine güvenmeyi öğrenirse, dünyada daha az drama ve stres olur. Bir düşünün, meleğin sizin sezgileriniz aracılığıyla sizinle iletişim kurar. Sezgisel hislerinizi reddettiğinizde, kısmen kendinizi reddedersiniz.
4.Melek Kartını Seçtiniz
Bu, hayatınızın temelidir. Kendinizi sevdiğinizde, bu enerjiyi başkalarıyla paylaşabilir ve aktarabilirsiniz. Sadece sahip olduklarımızı, yolumuza daha sağlıklı ilişkiler kurarak verebiliriz. Sevgi içimizde doğar. Eğer kendinizi seviyorsanız, dünyayı da seversiniz!