HANGİ SİHİRLİ KÂSEYİ TERCİH EDERSİN?

20632370_10159071824915573_579408004_n-1.jpg

KÂSE, dünyaya hayatı getiren Erkek ve Kadının kutsal birliğidir. Hangisini seçeceksiniz? Bu sihir hakkında daha fazla bilgi sizlere yardımcı olacaktır!

KÂSE, esasen, büyülü ritüellerde kullanılan sıvılar için bir kap görevi gören bir kadehdir. Su elementi ve İlahi Dişil ile ilişkilidir. Kuşkusuz birçok hikaye tarafından kuşatılmış olan Magic Cup, tüm cadıların sahip olması gereken büyülü araçlardan biridir.

İnsan bedenimizin bir arketipi ve KÂSE’yi dolduran sıvı, ilahi özümüzdür, ruhumuzdur. Bu nedenle, her bir kadeh kaderimizi sembolize edebilir.

Ruhunun bir KÂSE seçmesine izin ver. Aşağıdaki 6 bölümden birine gerçekten bağlanmanıza izin veriyorsanız, büyülü yetenekleriniz hakkında çok şey öğrenebilirsiniz.

Onu seç ve sihrin sana daha uygun olduğunu gör!

 1. BİR KÂSE SEÇ !

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6

HANGİ SİHİRLİ KÂSEYİ TERCİH EDERSİN?

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.KÂSEYİ SEÇTİNİZ

  Sen bir iyileştiricisin

  Turkuaz ile süslenmiş olan, ondan içen herkese şifa armağanını getiren kadehtir. İç içe geçmiş yılanlar, zehirleyicinin sırlarını ve her türden tedavinin şifrelerini bilmek için taşıyıcıya bahşedilmiş gücü verir.

  Eğer bu Kadeh'i seçtiyseniz, tüm şifa sanatlarına daha yakından bakmanız gerekir; çünkü bunlar doğal olarak size yönelir ve ihtiyacınız olanları iyileştirerek gelişirsiniz.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.KÂSEYİ SEÇTİNİZ

  Sen Bir Tören Büyücüsüsün En karmaşık büyü bile senin tarafından anlaşılabilir. Hiyerogliflerle dekore edilmiş Mısır çeliğini seçtiniz. Güçleriniz kaos a düzen getirmek ve sabırlı bir zihin.

   Eğer muazzam bir tören sihrinin sanatını uygulamaya başlarsanız gelişirsiniz ve en karmaşık ritüellerin bile sırlarını açığa çıkarabilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.KÂSEYİ SEÇTİNİZ

  Taşıyıcıyı Tanrı'ya yaklaştırdığı Kadeh'den içtin. İlahi Birliğin üç yönü ve sahipleri Kutsal rollerini anlamada netlik kazandılar.

  İlahi yönden yeniden bütünleşmeyi öğrenmeli, İnsan ve İlahi arasındaki mükemmellik ve Birliğe ulaşabilmelisiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4.KÂSEYİ SEÇTİNİZ

  Sen bir Elementalsin Dört elementin renkleri ve sembolleri ile dekore edilmiş olan bu Cup, taşıyıcısını Anlayış ile anlayabilme ve bir haline getirme gücü verir. 

  Kendinize daha yakın hissettiğiniz öğeye bakarak başlayın ve onlarla olan bağlantınızı derinleştirin, hayal ettiğinizden daha büyük gizemlerin kilidini açabileceğinizi eminim.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  5.KÂSEYİ SEÇTİNİZ

  Sen bir Medyumsun

  Bu Alçakgönüllülüğün içicisi, Medyumluk armağanı ile bahşedilmiştir. Görünmeyeni görebilirsiniz kesinlikle göründüğünden daha fazla algılamaya başlıyacaksınız

  Ruhlar ve İnsanlar Dünyası arasında bir köprü görevi gören mesajlar getirebilir ve her iki tarafı birleştirebilirsiniz. Her zaman bildiğin şeyi hediye etmeye başla.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  6.KÂSEYİ SEÇTİNİZ

  Sen Doğuştan Büyücüsün Bu Kadehin tiryakisi, Doğa ile bağlantı kurma ve Mucizeler gerçekleştirme gücü bahşedilmiştir. Çifte sarmal, Ana Dünya ile olan bağlantınızı gösterir. 

  Doğada daha fazla zaman geçirin ve orada bulunan kutsal güçleri çağırın. Bağlantınızı derinleştireceğinizden ve geri kalanı için neyin bir sır olarak kaldığını anlayabildiğinizden eminim.  Sonuçlarınızı Paylaşın