Bir Göz Seçin Ve Kendiniz Hakkında Yeni Bir Şey Öğrenin

Gözler ruhun aynasıdır.

Her insan aynı şeyi görebildiğinden ve farklı şekilde yorumlayabildiğinden, hepimiz realitemizin yaratıcısıyız, bu yüzden hayatı farklı şekillerde görüyoruz!

Öyleyse, ruhuna bakan bir gözü seçin!

Bir Göz Seçin

Bir Göz Seçin Ve Kendiniz Hakkında Yeni Bir Şey Öğrenin
1.Gözü Seçin
Siz cesur ve güçlü bir insansınız. Hayatınızı sadece sevdiklerinizi korumak için riske atabilirsiniz. Sizin etrafınızdayken insanlar her zaman kendilerini güvende hissederler. Birçoğu her zaman size saygı duyacak ama dikkatli olun, bazıları nazik kalbinizi kullanmak isteyebilir!
2.Gözü Seçtiniz
Siz akıllı bir insansınız. Vaktinizi sıkıcı insanlarla geçirmek yerine kitap okuyarak geçirmeyi tercih ediyorsunuz. Çok şey fark ediyorsunuz, ama temelde sessizsiniz. İnsanlar sessizliğinizi anlayamayabilir ve hiçbir şey anlamadığını düşünebilirler. İnsanlar sizi küçümserse, üzülmeyin. Her zaman sizi net bir şekilde anlayacak ve düşüncelerinizi ve hislerinizi paylaşacak olan “bir” kişi olacaktır.
3.Gözü Seçtiniz
Siz hassas bir insansınız. Masum ve saf bir ruhunuz var. Bu yüzden insanlar sizi incitmekten korkuyorlar. Sevginizi her yere yaydınız. İnsanlar size her zaman güvenebilir. İnsanların zalim ve haksız olabileceğini hayal bile edemeyen bir meleksiniz. Auranız korunuyor, ama yine de dikkatli olmanızda fayda var.