Bir Kristal Seçin Ve Hayattaki Durumunuz Hakkında Bir Şeyler Öğrenin

KAPAK-2.jpg

Kristallerin, özel güçlere ve anlamlara sahip oldukları bilinir ve her biri kişiye farklı şeyler ifade eder. Aşağıdaki kristallere bakın ve hoşunuza giden birini seçin. En sevdiğiniz rengi seçmeyin, sadece bilinçaltının sizin için en iyisini seçmesine izin verin.

Bir Kristal Seçin Ve Hayattaki Durumunuz Hakkında Bir Şeyler Öğrenin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Dalmaçyalı Jasper

  Bu kristali seçtiyseniz, hayatınızda eğlenceli bir şeyler yapmaya ihtiyacınız var! Yaşamınızda biraz yorgun olabilir, stres ve endişe duyabilirsiniz. Belki biraz sinik ve hayal kırıklığına uğramış hissediyorsunuz ama bu kristal bize hayatın kısa olduğunu ve bundan zevk almamız gerektiğini hatırlatıyor.

  Herhangi bir durum biraz alçakgönüllü ve olumlu düşünce ile aydınlatılabilir. Bilinçaltınız açık bir şekilde, hayatınızdaki güzel şeylere odaklanma zamanını söylemeye çalışıyor. Aile ve arkadaşlarla zaman geçirin ve daha çok güldürün - evrene iyi mesajlar gönderin!

  Not: Dalmaçyalı Jasper bir sigara karşıtı kristaldir, belki de bu kötü bir alışkanlıktan vazgeçme işaretidir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Maun Obsidyen

  Bu kristal tamamen kapanıyor. Belki de geçmişte olumsuz şeylerden kurtulmaya ve yeni mutlu alışkanlıklara ve çabalara odaklanmaya hazır olduğunuz bir noktadasınız. Bilinçaltınız sizi topraklamaya çalışıyor - size, çimin diğer tarafta her zaman daha yeşil olmadığını gösteriyor.

  Acı ve kıskançlık duygularını yaşamınızdaki olumlu şeyleri kör etmenize izin vermeyin - kendinizi başkalarıyla kıyaslamak sadece sefalete sebep olur.

  Bir değişim noktasındasınız ve sahip olmadığınız şeyden ziyade, sahip olduğunuz şeylere odaklanarak,kendinizi uzun süreli bir mutluluk yoluna sürükleyeceksiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Opalite

  İç sesiniz biraz huzur arıyor. Hayatınızın şu an nereye gittiğinden emin olamazsınız ve bu kristal gibi, geleceğe dair vizyonunuzun biraz bulanık olduğunu hissedebilirsiniz.

  Bilinçaltınız, özgürlüğü araştırıyor ve sizi kafa karıştırıcı olan her şeyden biraz uzaklaştırmaya çalışıyor.

  Hedeflerinize odaklanabilmeniz ve ileriye doğru bir yol bulabilmeniz için bir adım geri çekilmeniz gerekir. Bunu fark edemezsiniz, ancak zaten yeni bir bölüme doğru ilerliyorsunuz. Kendinize biraz sessiz zaman verirseniz, ilham alma duygusunu hissedeceksiniz ve size rehberlik edecektir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Howlite

  Bu taş “diğer tarafa”  güçlü bir bağdır ve ona çekildiyse, bilinçaltınız size bir mesaj göndermeye çalışıyor olabilir. Çevrenizde ortaya çıkan işaretlere, görüşlere veya tekrarlayan kalıplara dikkat edin ve kendinizi rehberlik almaya açın.

  Howlite, ruhsal rehberlerin varlığını temsil eder ve asla yalnız olmadığınızı gösterir. Unutmayın, sezginiz güçlü bir güçtür ve güvenmeniz gereken bir şeydir.

  Not: Bu kristal aynı zamanda hamilelikle de ilişkilidir ve hamile kalmaya çalışanlar için şans simgelemektedir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  Sunstone

  Bu gelecek için iyimser bir işaret! Bilinçaltınız bu kristali seçtiyse, hayatınızın heyecan verici bir bölümüne gidiyorsunuz! Enerjik hissetmeli ve bir şey almaya hazır olmalısınız, çünkü sunstone iyi şansın ve olumlu değişimin bir sembolüdür.

  Canlı olmanın sevincini kucaklamaya odaklanın - ne kadar çok kucaklarsanız, o kadar çok çekersiniz. Karşılaştığınız zorluklar varsa, bu onların üstesinden gelme gücüne sahip olduğunuzu gösterir. şimdi  senin zamanın!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  Yeşil Malakit

  Bu önemli bir taş çünkü değişmeyi temsil ediyor. Eğer bilinçaltınız bu kristali seçtiyse, içinde bulunduğunuz veya devasa bir dönüşümden geçeceğiniz anlamına gelir.

  Fiziksel ya da duygusal olabilir ama her iki şekilde de, daha güçlü, daha akıllıca, kendiniz ve geleceğiniz için ne istediğinizi daha iyi anlayarak ortaya çıkacaksınız. Her ne kadar  zorlu olsa da, odaklanmaya devam etmelisiniz çünkü bunun üstesinden gelmek için gereken güce sahipsiniz.

  Malakit, refah ve bereketi sembolize eder, bu nedenle bu değişim daha iyi olacaktır. Bu kristali seçerek, bilinçaltınıza değişim için hazır olduğunuzu, başarıya hazır olduğunuzu ve getireceği pozitifliğe hazır olduğunuzu söylüyorsunuz.


  Sonuçlarınızı Paylaşın