Finansal Refah Elde Etmenizi Engelleyen Şeyleri Bulmak İçin Bir Cüzdan Seçin

Birçoğumuz için finansal sorunlar ilk endişe kaynağıdır. Paranın mutluluk getirmediğini söylüyorlar, ancak bu her zaman doğru değil.

Sonunda, bir kişinin olumlu duygular aldığı seyahat ve eğlence bile belirli finansal maliyetler gerektirir.

Belki de finansal olarak başarılı olmak için bazı özel gereksinimleri karşılamanız gerekiyor?

Seçtiğiniz cüzdan refah elde etmenizi engelleyen durumları ortaya çıkaracaktır.

Bir Cüzdan Seçin

Finansal Refah Elde Etmenizi Engelleyen Şeyleri Bulmak İçin Bir Cüzdan Seçin
1.Cüzdanı Seçtiniz
Mali refahınız hakkında konuşmaktan hoşlanmıyorsunuz. Sizi çok üzüyor. Maddi sorunların kendi başlarına çözülmesini tercih edersiniz ve sadece hayattan zevk alırsınız. Paranın enerjisinin olumlu duygularımız ve düşüncelerimiz tarafından beslendiğini unutuyorsunuz. Parayla arkadaş olmayı öğrenmeli ve paranın eksikliğini düşünmeyi bırakmalısınız.
2.Cüzdanı Seçtiniz
Geliriniz ve giderlerinizle ilgili bir sorununuz yok. Giderlerinizi kontrol etmeye ve bütçe tahsisinden sorumlu olmaya her zaman alışkınsınız. Bazen aşırı sağduyulu olmanız, paranın size verebileceklerinden zevk almanızı engeller. Bunu yaparak, parasal enerjiyi engellemediğiniz için refahınızı iyileştirirsiniz. Azminiz ve sıkı çalışmanız sayesinde sahip olduklarınızdan zevk almayı öğrenmeniz gerekiyor.
3.Cüzdanı Seçtiniz
Genellikle mali durumunuzu nasıl doğru şekilde yöneteceğinizi düşünmezsiniz. Paradan kolayca ayrılmak için herhangi bir sorun yaşamazsınız. Periyodik olarak sizi rahatsız eden tek şey, yeni gelir kaynakları arama ihtiyacıdır. Maddi alana yönelik bu tutum, enerjinizi olumsuz yönde etkiler. Böylece mali durumunuz giderek kötüleşir. Paraya karşı tutumunuzu değiştirmeli ve paranın gerçek değerini anlamayı öğrenmelisiniz. Bu, yeni nakit akışına yer açmak için bilerek yapılmalıdır.
4.Cüzdanı Seçtiniz
Parayla olan ilişkiniz mükemmel. Onu nasıl kazanacağınızı biliyorsunuz ama aynı zamanda hayattan zevk almak için onları nasıl harcayacağınızı da biliyorsunuz. Artı, paranız biterse endişelenmezsiniz. Gelirinizi dengeleyebildiniz ve para konusunda rasyonel olmayı öğrendiniz. Dolayısıyla, parasal enerjiniz pozitiftir. Bazen finansal olarak istikrarlı hissetmeseniz bile, bunun zamanla değişeceğini unutmayın.

Share your Results: