Bir Kart Seç Ve Mutluluğa Ulaşmak İçin Neye İhtiyacın Olduğunu Öğren

Herkesin gideceği kendi yolu vardır, bu yollar kimisi için işkence, kimisi için kolay ve katlanılabilir bir yoldur. Bazen kendi içimize o kadar kapılırız ki gözlerimizin önündeki mutluluğu göremeyiz.

Mutlu olmak için eksik olan şeyin tam olarak ne olduğunu anlamak için resimdeki kartlardan birini seçmelisin.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Mutluluğa Ulaşmak İçin Neye İhtiyacın Olduğunu Öğren
1.Kartı Seçtin
'Mümkün olduğunca imkansızı gerçekleştirmek istiyorsun. Sabredersen, başaracaksın' Azimden yoksunsun. Bu hayatta hiçbir şey sebepsiz olmaz. Hedeflerine ulaşmak istiyorsan, çaba göstermelisin. Mutluluğun gökten inmesini kesinlikle bekleyebilirsin, ancak çok daha uzun süre beklemen gerekecek.
2.Kartı Seçtin
'Hayatın dengesi dengelenmezse sonunda bozulur' Yeterince dinlenmedin ve son zamanlarda normalden çok daha fazla çalışıyorsun.
3.Kartı Seçtin
“Sahip oldukların için şükret, sonunda daha fazlasına sahip olacaksın. Sahip olmadığın şeye odaklanırsan, asla, yeterince sahip olamazsın.'Düşündüğünden çok daha mutlusun. Sahip olduklarının kıymetini her zaman bilmelisin. Hayata farklı bir açıdan bakıyorsun. Sahip olduklarının kıymetini bilmeyi öğrenmezsen, huzuru ve uyumu bulamazsın.
4.Kartı Seçtin
'Her zaman ne kadar ileri gitmen gerektiğine odaklanmak yerine, şu anda nerede olduğunu takdir et'Yeterince emin değilsin. Her şeyi bir anda yakalamaya çalışıyorsun. Net bir eylem planın yok ve bu nedenle sık sık kendini sıkışmış buluyorsun. İsteklerine öncelik vermeye çalış. Her şey yoluna girecek.
5.Kartı Seçtin
'Hayat gerçekten basit ama biz onu karmaşık hale getirmekte ısrar ediyoruz' Sadeliği özlüyorsun. Her şeyi karmaşıklaştırmayı seviyorsun. Var olmayan yerde gizli anlam arama. Bazen bir ağaç sadece bir ağaçtır, gizli bir mesajı yoktur. Daha basit olursan, o zaman mutlu olmak için ihtiyacın olanı elde edebilirsin.

Share your Results: