Bir Ay Seç ve Hayattaki Yolunun Ne Olacağını Keşfet

Çoğumuz hayatımızda ne yapmak istediğimizi bilmeden büyüyoruz. Bunu anlamak yıllar alabilir. Bir amaç ve kader arayışı içinde işimizi değiştirir, farklı bir yere, ülkeye ve hatta ilişkilere taşınırız.

Yolunu bulmada başarılı olmak için kendi kendini muayene etmek şarttır. Hayatta ne istiyorum diye kendine sormalısın. Güçlü ve zayıf yönlerini ve en önemlisi tutkularını düşün. Bir gün, bir hafta, bir ay ve hatta yıllar alabilir, ancak yaşam sorunu yanıtladığında kişisel kaderin netleşir.

Hayat birçok yoldan ibarettir. Bu dünyada yolculukları aynı olan iki insan yoktur. İnsanların anlaması gereken şey, tüm yolların farklı olduğudur. Her biri birini farklı bir yöne yönlendirir ve sonunda onları yaşamdaki amaçlarına götürür.

Her düşünce, an, karar ve deneyim bizi yolculuğumuzda yeni bir rotaya götürüyor. ‘Doğru’ yolu seçmek tartışması zor bir konu, sonuçta, yolun bir kişi için doğru, diğeri için yanlış olduğunu kim söyleyebilir? Bu, yolculuğunda nerede olduğun düşüncelerinle ilgili. Nihayetinde, önündeki fırsatları nasıl ve ne zaman arayacağını belirleyebileceksin. Tüm bu kararlar, kaçınılmaz olarak seni hayatında tamamen yeni bir yola götürecektir.

Resimdeki aylardan birini seçerek hayatın seni nereye götüreceğini öğrenebilirsin.

Bir Ay Seç

Bir Ay Seç ve Hayattaki Yolunun Ne Olacağını Keşfet
1.Ayı Seçtin
Bu dünyaya ait olmadığını hissediyorsun. Çocukluğundan beri, gece parlak gökyüzüne bakmak ve gerçek evinin nerede olduğunu merak ettin. Başka bir gerçeklik arıyorsun.Bilim kurgu, mitoloji ve gotik romantizm en sevdiğin konulardır. Çevrendekiler için bir meydan okuma olsa bile, tamamen yeni bir şey yapma fırsatın var.
2.Ayı Seçtin
Bu eski yolların yoludur. Bu, gerçek aydınlanmayı arayanların, her zaman dünyanın gerçeğini arayanların yoludur. Bu ayın seçimi, ruhun büyülü alemlerdeki yolculuğunu gösterir.Büyü ve eski dinlere ilgi duyuyorsun. Semboller ve ritüeller senin için önemlidir. Eski geleneksel müziği ve eski öğretileri seviyorsun.
3.Ayı Seçtin
Yolun duyarlılık, nezaket ve samimi empatiden geçiyor. Hayallerin, vizyonların, tutkuların ve arzuların bu acımasız dünyada kendini bir peri gibi hissetmeni sağlıyor. Birçok hayal kırıklığı yaşamış ve son derece savunmasız olsan bile, yine de bir perinin sonucu değiştireceğini hissediyorsun.İyiliğin gücüne inanıyorsun. Romantizm senin bir parçan. Şiiri, klasik müziği, cazı ve güzelliğin her türlüsünü seviyorsun.
4.Ayı Seçtin
Seçimin seni maneviyat yoluna götürür. Güneş her zaman yeniden doğacak bunu biliyorsun. Ruh rehberlerin sana rehberlik edecek, rüyalar ve vizyonlar aracılığıyla büyük yardım alacaksın. Senin için duygu mantıktan daha önemlidir.Doğanı nasıl yeneceğini ve ölüm korkusuyla nasıl başa çıkacağını öğrendiğin büyük öğretmenlerin kitaplarını okudun. Sıra dışı müziği ve soyut sanatı seviyorsun.
5.Ayı Seçtin
Hayatın senin için sınırı yok. Sezgin sana yaşam boyunca rehberlik eder ve bazen yerçekimine meydan okursun. İnanç senin silahın ve birçok arkadaşın tarafından dikkatin dağılsa bile doğru kararı verdiğini biliyorsun.Başka hiç kimse bulamadığı zaman, her zaman bir çözüm bulursun. Seyahat etmek, çağdaş romanlar okumak, ilginç ve başarılı bir kariyere sahip olmak istiyorsun.
6.Ayı Seçtin
Bu dünyanın bir parçası olduğumuzu herkesten daha iyi anlıyorsun. Her zaman doğanın unsurlarına yakın oldun ve kendini hayvanlar alemine bağlı hissediyorsun. Ayrıca, her zaman bitkilerin büyüsüne ve ağaçların gücüne çekildin.Şehrin koşuşturmacasından uzakta, taşrada yaşamak istiyorsun. Fikirlerin uyumlu ve ailen seni mutlu ediyor. Eski hikayeleri ve tarih kitaplarını okursun. En sevdiğin müzik, sessiz bir yerde dinlediğin seslerdir.

Share your Results: