Pisişik Mesajınızı Almak İçin Bir Çiçek Seçin

ciceke-1.png

Hangi çiçek seni çağırıyor? Bir çiçek numarası seçin ve hayatınızın şu an gerçekten neye ihtiyacı olduğunu görmek için psişik mesajınızı alın!

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Pisişik Mesajınızı Almak İçin Bir Çiçek Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Çiçeğin Size Mesajı

  Güzel açık yüzlü mor menekşe, ruhsal gelişiminizle ilgili olabileceğiniz herhangi bir korkuyu ortadan kaldırmanın zamanı geldiğini size bildirmek için burada.

   Başmelek Raziel'in her gece hayal ettiğiniz gibi size yardım etmesini ve vizyonunuz üzerinde çalışmak için manevi sınıfa götürmesini isteyin. Ayrıca, İlahi olarak teslim edildiğiniz gibi çevrenizdeki tabelalara yakından dikkat ettiğinizden emin olun. 

  Melekleriniz ve rehberleriniz, sezgisel becerilerinizi geliştirmek için talep ettiğiniz işaret ve kaynakları size getiriyor.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Çiçeğin Size Mesajı

  Papatya olarak bilinen bu güzel parlak çiçek, çok fazla çalıştığınızı ve hayatınıza yeniden eğlenmenin vakti geldiğini size bildirmek için burada! Son zamanlarda karşılaştığınız zorlukların ve kasvetli durumların bazıları şimdi bitmiş görünüyor.

   Melekleriniz ilerlemenin güvenli olduğunu size bildirmek için burada..Melekleriniz ve rehberleriniz, kendinize biraz zaman ayırmanız ve arzu ettiğiniz bu hayatın neşesini yaşamanızın zamanı geldiğini söylüyor.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Çiçeğin Size Mesajı

  Son zamanlarda hayatınızdaki bazı insanlar ya da durumlar hakkında endişe duyuyorsunuz ve nasıl ortaya çıkacaklarını biliyorsunuz. Güzel ayçiçeği, her şeyden önce masumiyeti ilk önce görmek ve mümkün olduğunca affetmek için elinizden gelenin en iyisini yapman gerektiğini size bildirmek için burada.

   Dedikodu duymak asılsız ya da doğru olmayan dedikoduları almanız çok olasıdır. İlk önce tüm olayları gerçekleştirdiğinizden  bu durumda veya ilgili kişi ile ilişkinizde nihai bir karar verdiğinizden emin olun. İlgili tarafların tümü hakkında gerçeği bilmeden hareket ederseniz daha sonra pişman olabilirsiniz. Meleklerinizden gerekirse, açıklık ve gerçekleri bulmanıza yardım etmelerini isteyin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4.Çiçeğin Size Mesajı

  Denge! Denge! Denge! seçtiğiniz çiçek size rehberlik etmek için burada. Son zamanlarda çok çalıştınız ve mola vermenin zamanı geldi. 

  Sanki herkes senin yardımına ve hayatındaki her yönden dikkatini çekiyormuş gibi görünüyor ve bu da yığılmaya başlıyor ve sizi bunaltabiliyor.Melekleriniz size rehberlik etmek için burada. 

  Ayrıca sağlığınız biraz etkilenebilir bu yüzden dinlenmek için biraz zaman ayırın ve iş ile oyun arasındaki dengeyi şu anda bulmuş olduğunuzdan emin olun.

  Sonuçlarınızı Paylaşın