Resimde Gördüğün İlk Şey Sorunlarla Nasıl Başa Çıktığını Söyleyecektir.

Hepimizin sorunları var, ama hepimiz onlarla farklı şekilde ilgileniyoruz!
Aslında bu, kişiliğin temel bir özelliğidir.

Sorunlarla nasıl başa çıktığımız, bir dereceye kadar kim olduğumuzu ve hangi yönde ilerlediğimizi belirleyen şeydir.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Şey Sorunlarla Nasıl Başa Çıktığını Söyleyecektir.
1.Sherlock Holmes Gördün
Resimde ilk olarak Sherlock Holmes'u gördüysen, bunun nedeni sorunlara eleştirel ve her zaman rasyonel bir şekilde karşılaşmandır. En büyük erdemin, durumları anlama ve onları objektif bir bakış açısıyla analiz etme yeteneğindir. Stresin seni ele geçirmesine asla izin vermezsin. Hatan, bazen duygularını kabul etmekte zorlanman, onları inkar etmeyi tercih etmen ve sonunda kendine çok zarar verebilmendir. Duygularına daha bağlı olmayı öğrenmelisin.
2.Batman'i Gördün
İlk önce Batman'i gördüysen, zorluklarla cesaretle karşılaşma fırsatın olduğu içindir. Sorunlardan kurtulmanın tek yolunun ilerlemeye çalışmak ve geçmişi geride bırakmak olduğunu biliyorsun. En büyük erdemin, sürekli olarak kendinde bilmediğin yeni bir şey bulma yeteneğindir. Durum gerektirdiğinde, sorunu çözmene yardımcı olacak fikrin her zaman vardır. Hatan, ilerlemen ve sonuçlarını her zaman ölçmemendir. Bazen bir sorunu yeni bir tane oluşturarak çözersin. Gerektiğinde bir şey yapmadan önce iki kez düşünmeyi öğrenmelisin.
3.Hiçbiri
Farklı bir şey, bir tür soyut resim gördüysen veya "insan", "kedi" "kuş" diye yanıtladıysan, genellikle "başka bir gezegenden geldin" denen insanlardan birisin. Çok özel ve yaratıcısın. Eğer sakin olursan sorunları özel bir ustalıkla çözebilirsin. Ancak baskı altındaysan, boş kalman ve hatta acı hissetmen daha olasıdır.

Share your Results: