Bir Tılsım Seç Ve Bilinçaltının Seni Neyden Korumaya Çalıştığını Öğren.

‘Bilinçaltı’ terimi bilim dünyasında ilk kez psikolog Pierre Janet tarafından kullanılmıştır. 1889’da tezinde, bir kişinin zihninde doğrudan yansıma olmadan meydana gelen tüm zihinsel süreçlerini bu terimle tanımladı.

Modern psikologlar da bu terimi kullanır, ancak daha geniş anlamda. Tüm duygularının, deneyimlerinin, korkularının ve hatta arzularının bilinçaltında doğduğunu biliyor muydun?

Bu test bilinçaltının seni neyden korumaya çalıştığını anlamana yardımcı olacak. Resme bir göz at ve 4 sembolden birini seç.

Bir Sembol Seç

Bir Tılsım Seç Ve Bilinçaltının Seni Neyden Korumaya Çalıştığını Öğren.
1.Üçgen Seçtin
Bu sembolü seçtiysen, bilinçaltında kendinden korkuyorsun demektir. Üçgen egomuzu, gerçek potansiyelimizi temsil eder. Büyük olasılıkla, bilinçaltında stresten kaçınmaya çalışarak yanlış bir şey yaptığını hissediyorsun. Belki de bilinçaltında güvenmediğin bir kişiyle ilişki kurmaya veya olumlu sonucundan şüphe duyduğun bir işe başlamaya çalışıyorsun. Ancak, seni güçlü bir şekilde çeken bir şey veya biri. Hayalini gerçekleştirmek ve hedefine ulaşmak istiyorsun. Seni tam olarak neyin durdurduğunu anlamaya çalış.
2.Oval Seçtin
Bilinçaltında, kötü niyetli kişilere karşı temkinlisin. Tanımadığın insanlarla etkileşime girerken bir şey seni rahatsız ediyor. Sana zarar vermelerinden korkuyorsun. Muhtemelen geçmişte olumsuz psikolojik deneyimler yaşadın. Güvendiğin bazı insanlar sana ihanet etti, bu nedenle bilinçaltınmesafeli. Kendinle barışık olan bir yalnızsın.
3.Daire Seçtin
Psikolojide daire, samimiyeti ve rahatlığı sembolize eder. Ancak bu testte biraz farklı bir anlamı var. Bir daire seçtiysen, bilinçaltında bir maceraya çekilmekten korktuğun anlamına gelir. Doğası gereği riskleri seven bir insansın, bu nedenle herhangi bir risk seni korkutur ve endişelendirir. Bu nedenle bilinmeyen ve potansiyel olarak tehlikeli olan her şeyden korkuyorsun.
4.Kare Seçtin
Bilinçaltında, aldatmadan korkuyorsun. Gerçeği seviyorsun, sakin ve basit bir insansın. Kimsenin senden bir şey saklamasını istemezsin. Olayların farkında olmayı, bilgiye sahip olmayı ve durumu kontrol etmeyi seversin. Cehalet içinde olduğunda, stres yaşarsın. Ne pahasına olursa olsun gerçeğin peşinden gitmeye hazırsın. Bilinçaltı zihnin seni potansiyel yanlış bilgilerden aktif olarak korur. Bu nedenle, kendini aldatma yeteneği olmayan güvenilir ve sadık insanlarla kuşatırsın.

Share your Results: