Bir Kelebek Seçin Ve Manevi Mesajınızı Alın


Seçtiğiniz kelebeğin size harika bir mesajı var…

Bir Kelebek Seçin

Bir Kelebek Seçin Ve Manevi Mesajınızı Alın
1.Kelebeği Seçtiniz
Manevi mesajınız: Melekleriniz, etrafınızdakileri kabul ettiğiniz ve sevdiğiniz kadar kendinizi de sevmenizi ve kabul etmenizi istiyor. Başkalarına olumlu bir şekilde bakmak için her zaman elinizden gelenin en iyisini yaparsınız. Şimdi kendinize aynı saygıyı vermenin ve ne kadar muhteşem olduğunuzu hatırlamanın zamanı geldi. Sizler İlahi bir Varlıksınız ve etrafınızdaki dünya için harika bir armağansınız! Bunu her zaman hatırlamalısınız ve nasıl düşündüğünüzü ve kendinizle konuştuğunuzu dikkatlice gözlemlemelisiniz.
2.Kelebeği Seçtiniz
Son zamanlarda çok fazla çalışıyorsunuz. Biraz kendinize vakit ayırmalısınız. Bugün eğlenmek için kendinize bir zaman verin.Sizi ve günlük yaşamı çevreleyen küçük anların veya güzelliklerin tadını çıkarın. Son zamanlarda çok zor işlerle uğraştınız artık yaptığınız işlerin meyvelerinin tadını çıkarma zamanı. Yakında kendinizi gençleşmiş ve yenilenmiş hissedeceksiniz. Durmayın ileriye doğru hareket edin.
3.Kelebeği Seçtiniz
Çekim yasası çok gerçek bir şeydir ve son zamanlarda bununla bağlantınızdaki sorunun ne olduğunu merak ediyorsunuz. Arzunun enerjisi üzerinde çalışmadığınızdan emin olun, arzularınızın zaten sizin olduğunu bilmenin enerjisi ile hareket edin. Durumu kontrol etmeye ya da hepsini kendi başınıza yapmaya çalışıyor olabilirsiniz, Melekler, kendi kaderinizi kontrol etmeniz gereken bu duyguyu bırakmanız gerektiğini hatırlatmak için buradalar. Kaderin zaten içinizde olduğunu hatırlamak için bir dakikanızı ayırın ve yapmanız gereken tek şey içine girmek ve etrafınızda kendini göstermesini sağlamaktır.

Bir Kelebek Seçin Ve Manevi Mesajınızı Alın

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı