Bir Resim Seç Ve Melek Mesajını Al

Her zaman Yüksek Güçlerden mesajlar alıyoruz, ancak sorunumuz çoğu zaman onları fark etmememiz veya doğru bir şekilde nasıl deşifre edip yorumlayacağımızı bilmememizdir. Bu tür mesajlar çeşitli ‘paketler’ içinde gelir: arkadaşlardan tavsiyeler, hayvanlardan gelen işaretler veya tekrarlayan dijital kombinasyonlar şeklinde.

Üç resme bir göz at. Sezgi veya bilinçaltı çekim düzeyinde seni neyin çağırdığını seç. Seçtiğin resim sana melek mesajını getirecektir.

Bir Resim Seç

Bir Resim Seç Ve Melek Mesajını Al
1.Resmi Seçtin
Önünde çok iyi bir aşama var. Ya hayatında zaten bir tür hafiflik hissettin ya da yakında hissedeceksin. Yakın gelecekte enerji, tüm gücünle yatırım yaptığın her projede sana başarı vaat ediyor. Bütün bunlar, doğru seçimi yaptığın için olur ve şimdi planlarının uygulanmasına güvenebilirsin. Yakında fikirlerinden veya eylemlerinden, daha doğrusu bir süre önce attığın temelden yararlanacaksın. İstenilen hedefe ulaşmak kolay değildi ve muhtemelen başarılı sonuçtan şüphe duydun. Yine de sıkı çalışmanın meyvelerini toplamanın zamanı geldi. Bu aşamada başarılarını daha da geliştirebilir veya yeni projelere son verebilir ve değerlendirebilirsin. Sabırlı ol, nihai sonuçları ve sonraki adımlarını düşün. Bu arada, yeni bir şey yapmak istiyorsan, geziler ve yolculuklar seni bekliyor olabilir.
2.Resmi Seçtin
Durman, duraklaman ve kendine bakman gerekir. Etrafındakilerde sürekli olarak harika nitelikleri fark eder ve hayran kalırsın. Ancak, insanlarda hayran olduğun şeyin sende de olduğunu unutma. Etrafındaki insanlar sadece senin yansımandır, onlar sana gerçekte kim olduğunu gösteren bir aynadır. Bu yüzden kendini küçümseme. Bir başkasında iyi bir şey gördüğünde, bu özelliğin sende de var olduğunu bil. Başkalarının senden daha iyi olduğunu düşünme. Benzersizliğini ve yeteneklerini tanı. Kendini sevgi ve saygıyla algılamaya başladığında, olumlu bir değişimin kaynağı olacaksın, bu da umutsuzca engellenmiş gibi görünen birçok kapının hemen önünde açılacağı anlamına geliyor.
3.Resmi Seçtin
Son zamanlarda biraz gevşediysen ve kendine normalden biraz daha fazla izin verdiysen, kendini hırpalama. Hayat sadece iş, ciddiyet ve sorumluluktan ibaret değildir. Hayat aynı zamanda rahatlamak ve günlük anlarının tadını çıkarmakla ilgilidir. Gerçekten çok çalıştıysan, neden kendine bir mola vermiyorsun? Her şeyin fazlası dengesizliğe yol açar - ister aşırı çalışma, ister çok fazla tembellik. Hayatına daha fazla uyum getirmeli ve enerjinin doğru dağılımı için çalışmalısın. Aynı zamanda, kendini azarlama veya kemirme. Kendini beğenmişlik sana hiçbir şekilde yardımcı olmaz. Kendini hayattaki zevklerden mahrum bırakmana gerek yok, ancak doğru dengeye geri dönmeyi ve bu dengeyi korumayı unutma.

Share your Results: