Bir Manzara Seç Ve İçindeki Büyülü Gücü Keşfet


Zihnimiz, hayallerimizin ve özlemlerimizin başlangıcının arkasındaki yaratıcı koordinatör gibidir. Karşılık gelen düşünce ve inançlarımızın arkasına yerleştirdiğimiz yön, bizi endişe ve korkuya kaptırabilir veya bizi büyük zirvelere itebilir.

Zihnimiz, amacımızı ve niyetimizi gerçekleştirmek için bir araç olarak gücüne inandığımızda gerçekten büyülüdür.

Düşündüklerimizin ve hissettiklerimizin yaratıcılarıyız; Sınırlayıcı bir düşünceyi veya inancı besleyebilirsek, aynı şeyi onu sınırlamayan biriyle de yapabiliriz. Zihnimize ilerlememizi engelleyen duvarlar örebilirsek, onları kesinlikle yıkabiliriz. Hepimize en derin arzularımızı fiziksel alanımıza çekmek için doğuştan gelen bir güç bahşedilmiştir; Sadece yapabileceğimize inanmalıyız. İçindeki sihri, sana olan inancın gücüyle bul. Resimdeki manzaralardan en beğendiğin birini seç ve içindeki gücü keşfet.

Bir Manzara Seç

Bir Manzara Seç Ve İçindeki Büyülü Gücü Keşfet
1.Manzarayı Seçtin
İçsel gücün olağanüstü dayanıklılık ve azimde yatar. Uzun yıllar yoldan sapmadan hedefine doğru ilerleyebilirsin. Adalete olan inancın seni zor zamanlarda kurtarır. Basit olmaya karar verir ve zor yolu riske atmazsan, kendini kandırırsın. Olası engellerden korkma, panik yapmak nedir bilmiyorsun. Her durumda nasıl sakin kalacağını biliyorsun. Bu karakter özellikleri sayesinde çok şey elde edecek ve hak ettiğin şekilde ödüllendirileceksin. Bunu herkes yapamaz!
2.Manzarayı Seçtin
İnanılmaz bir yeteneğin var: herkesi anlayabilirsin. Sadece anlamakla kalmıyor, destekliyorsun. Tüm dünya karşı çıksa bile herkesi destekleyebilirsin. Haksızlığa asla müsamaha göstermeyeceksin. Bütün dünya bir kişiden yüz çevirdiğinde, onlara yardım ediyorsun. Göğsünde sana güç veren büyük bir kalp atıyor. Çevrendeki bazı insanlar seni her zaman anlamayabilir, ancak aynı zamanda niteliklerini takdir ederler.
3.Manzarayı Seçtin
İç gücün seni sürekli ayakta tutar. Bu, dost canlısı doğan ve duyarlılığından kaynaklanmaktadır. Karşılığında hiçbir şey beklemeden herkese yardım eden sevecen bir insansın. Nezaketin her zaman iki ile çarpılarak sana geri döner. Evren sana asla kayıtsız kalmaz ve çoğu zaman sana hoş sürprizler sunar. Sen harika bir insansın! Herşeyin en iyisini hakediyorsun!
4.Manzarayı Seçtin
Başkalarından farklı düşünmen sayesinde her durumda hayatta kalırsın, içsel gücün burada yatar. Yaratıcı düşüncen, en zor durumlarla başa çıkmana yardımcı olur. Orijinal fikirlerin asla bitmez ve sana her zaman büyük başarıyı garanti eder. Başkalarının görüşlerine bağlı değilsin, ideallerine ve dünya vizyonuna bağlısın.

Share your Results:

Bir Manzara Seç Ve İçindeki Büyülü Gücü Keşfet

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı