Size Gönderilen Mesajları Duymamazlıktan Gelmeyin: Mutlaka Dikkat Etmeniz Gereken 7 İç Ses

iç-güdü-638x334-1.jpg

1.Her şeyin harika gittiği bir gün düşünün fakat iç seziniz size sürekli kötü bir şey olacak diye sesleniyor. Üstelik bunun için görünür de hiçbir sebep yok. Etrafınızdaki insanlar size deli muamelesi yapabilir fakat siz buna aldırmayın. İç sezinize güvenin ve onu dinleyin çünkü diğer insanlar sizin hissettiklerinizi hissedemezler.

sad-758x427.jpg

2.Bir şey veya bir kişi hiçbir sebebini bilmediğiniz bir şekilde size çekici gelebilir.

lovs-758x505.jpg

3.Bir kişiyle çok samimi giden bir ilişkiniz var. Fakat kafanızın içinden ufak bir ses size aslında o kişiyi gerçekten sevmediğinizi söyleyebilir.

aşik.jpg

4.Bir anda vücuduzun güçsüz düştüğünü hissedebilirsiniz. İç sezinizi dinleyin ve mutlaka kendinize bir baktırın. Hastalık kapınızı çalıyor olabilir!

hasta-758x504.jpg

5.Bir durumun içindesiniz ve içinizden bir ses bu iş olmayacak diyor. Bu sesi duymamazlıktan gelmeyin. Geçmişinizden bir durum hala peşinizi bırakmıyor olabilir ve siz bunun neden şimdi ortaya çıktığını bilmiyorsunuz.

girl-1-758x427.jpg

6.Tanımadığınız bir insana deli gibi yardım etmek istiyorsunuz. Hayatımız boyunca yaptığımız bilinçdışı gözlemleriniz sizi tanımadığınız bir insana yardım etmeye itiyorsa bu içgüdüyü mutlaka dinleyin. Sonunda mutlaka bir hayır ortaya çıkacaktır.

help.jpg

7.Nedenini bilmeseniz de, başarılı olup olmayacağını bilemdiğiniz bir iş ya da olay ile alakalı çekim hissedebilirsiniz. Bazen fazlasıyla düşünmek bazı başarılan imkansız olmasına sebep olur, Bu yüzden içinizde size devam etmeniz için seslenen o sesi dinleyin. Sonuçlar sizi fazlasıyla şaşırtacaktır.

Kaynak