Bir Melek Kartı Seçin ve Meleklerinizin Size Vermeye Çalıştığı Mesajı Öğrenin!

melek-758x426-1.jpg

 1. Bir Melek Kartı Seçin

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Bir Melek Kartı Seçin ve Meleklerinizin Size Vermeye Çalıştığı Mesajı Öğrenin!

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Birinci Meleği Seçtiniz

  Meleklerin geçmişinde yaşadığın zorlukların farkındalar. Sevdiğiniz birisini veya bir hayvanı kaybetmiş olabilirsiniz. Melekleriniz size geçmişte kaybettiğiniz sevdiklerinizin size mesaj gönderdiklerini söylüyorlar. Hiç yerde bozuk para veya tüy gördünüz mü? Tanıdık bir koku kokladınız mı? 

  Dinlediğiniz bir şarkı size tanıdık geldi mi? Bu tarz işaretler geçmişte kaybettiğiniz kişilerin sizin yanınızda olduğunu gösterirler. Özellikle bayramlarda üzgün hissedebilirsiniz fakat bu işaretler sayesinde içinizi huzur kaplayacaktır.

  Sevdikleriniz birer koruyucuya dönüşüyor. Eğer gözlerinizi kapatıp, işaretleri takip ederseniz aslında sizi yalnız bırakmadıklarını anlarsınız. Sevdiklerinizin yanınızda olduğunu mutlaka hissedeceksiniz çünkü onların sevgisi bu dünyadaki başka bir sevgiye benzemiyor. 

  Bunları fark ettiğinizde gözünüzden mutluluk gözyaşları akacak. Eğer yakın zamanda birisini kaybedecek olursanız, ondan size işaretler göndermesini isteyin. Mutlaka bu çağrınıza bir cevap alacaksınızdır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  İkinci Meleği Seçtiniz

  Melekleriniz size yeni bir ilişkiye başlamak ya da var olan ilişkinizi ilerletmek için yardımcı olacaklardır. Her zaman kafanızı kurcalayan sorulara bir cevap vermek için hazır bekliyorlar. 

  Onlara göre çok az bir zaman kaldı. Meleklerinizin size bu kartla birlikte verdiği en önemli tavsiye ilk önce kendinizi sevmeniz gerektiği. Eğlenmenize bakın, flört edin ve eski neşenizi tekrardan bulun. Eğlenmeniz sizi dışarıdan çok daha çekici kılacaktır.

  Nasıl bir eş istediğinize iyi karar verin. Eğer arkadaşınız size bir kişiyi ayarlamak istiyorsa, o kişiyle buluşun. Gerçek aşkın sizi ne zaman bulacağını asla bilemezsiniz. Bu kart meleklerinizin sizi ruh eşinizle buluşturmak için çalıştıkları anlamına geliyor. Ruh eşiniz hiç beklemediğiniz bir mekan da ve hiç beklemediğiniz bir zaman da karşınıza çıkacaktır.

  Eğer var olan ilişkinizdeki heyecanınızı kaybettiyseniz eşiniz de çekici bulduğunuz şeyleri tekrardan hatırlayın. Meleklerinize göre romantik bir buluşma ayarlamalısınız. Yeni bir elbise alın, saçlarınızı yaptırın, kendinizi güzel hissedeceğiniz bir şekilde hazırlanın. Geceye kadar sevgilinizle flört edin ve onu akşama hazırlayın. Onu ne kadar sevdiğinizi ufak notlara yazın ve cebine gizlice koyun. İlişkinizi tutkulu bir hale getirmenin birçok yolu vardır. Melekleriniz yaratıcı olmanızı öneriyorlar.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Üçüncü Meleği Seçtiniz

  Melekleriniz sizinle gurur duyuyor ve spiritüel yolcuğunuzda ne kadar yol aldığınızı size söylemek istiyorlar. Aştığınız bütün engelleri onlar görüyorlar. Bu yolculukta size destek olduklarını bilmenizi istiyorlar. Hayatınıza yeni bir yön verdiğiniz için sizi kutluyorlar. Yeni bir şeylere başlarken yaşadığınız korkuyu aşmanıza yardımcı olduklarını bilmenizi istiyorlar. Hedeflerinize odaklanmanız gerektiğini söylüyorlar.

  Melekleriniz istediğiniz her şeyin zamanı gelince gerçekleşeceğini söylüyorlar. Aynı zamanda belirli insanların hayatınızdan çıkması gerektiğini de söylüyorlar. Bu durumdan pişmanlık duymayın çünkü her türlü bu insanlar çıkacak hayatınızdan. Önünüze bakmaya devam edin. Zaman zaman dinlenmek ve uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bu durum çok normal, melekleriniz yine de yanınızda olmaya devam edecekler. Etrafınızı iyi inceleyin ve işaretleri görmeye çalışın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Dördüncü Meleği Seçtiniz

  Melekleriniz sizi bir bağımlılıkla mücadele ederken görmüşler. Bu bağımlılık yemek, sigara, kontrol problemleri, insanlar veya yalnızlık olabilir. Melekleriniz arka planda sizin için çalışıyorlar. Birkaç aydır kendinizi daha az bağımlı hissediyorsunuz. 

  Melekleriniz size pozitif enerji gönderdiler. Size kötü alışkanlıklarınızı, iyi alışkanlıklarla değiştirmeniz gerektiğini söylüyorlar. İradenizin geçmiş aylar boyunca ne kadar güçlendiğini fark ettiniz. Artık gerçekleri görebiliyorsunuz ve olaylara daha olumlu bakıyorsunuz. Melekler hayatınıza mucizeleriyle geliyorlar. Size doğru yolu göstermek için ellerinden geleni yapıyorlar.

  Melekleriniz sayesinde hayata daha pozitif bir şekilde bakabiliyorsunuz. Negatif bir düşünceyi pozitif bir düşünceyle değiştirebiliyorsunuz. Attığınız her adımda melekleriniz yanınızda. Güçsüz hissettiğiniz anlarda, onlardan yardım istemekten çekinmeyin. Melekleriniz sizinle gurur duyuyor ve attığınız her adımda yanınızda olmaktan çok mutlular. Çabalarınızın karşılığını mutlaka alacaksınız. Kendinizi evrene bırakın ve her şeyin tadını çıkarın. Bunu hak ettiniz!  Sonuçlarınızı Paylaşın