ZENGİNLİK VE ŞANS GETİRECEK 2 BÜYÜLÜ KELİME

Kendi kendine hipnozun gücü hakkında bir çok psikolog uzun yıllardır konuşuyor. Ve sadece fenomenimizle ilgili olarak, atalarımız aynı şifacıları ve şamanları biliyordu. İnsan ruhunun bu özelliklerini çalışmalarında tekrar tekrar kullandılar.

Düşünceleri olan bir adam hem sorunu çekebilir hem de geri itebilir. Bu nedenle, birçok manevi pratikte, birinin düşüncelerinin seyrini kontrol etme ve bazen onu tamamen durdurma becerisi önemli bir rol oynar.

Sihirli sözler

En önemli şey onları bilinçli kullanmak ve mümkün olduğunca odaklanmaktır. O zaman sonuç sizi şaşırtacak! Bu yüzden, ağı rahatlatmalı ve hayatınızdaki hoş olayları, ilk başta ne yapmak istediğinizi düşünmelisiniz.

İstenilen şeyin nasıl gerçekleştiğini açıkça hayal edin, görüntülerin mümkün olduğunca ayrıntılı olması gerekir! Özellikle duygulara dikkat edin, ne kadar olumlu olursa o kadar iyi olur.

Kendinize bir kelime söyleyin – “İzin veriyorum!” gibi. Bu kelimeyle hayallerinizin veya istediğiniz olayların gerçekleşmesi için izin verirsiniz.

Aynı yöntem olumsuz durumlar, rahatsız edici düşünceler ve endişe ile çalışır. Ayrıca oturmanız ve sizi rahatsız eden şeyin ne olduğunu düşünmeniz gerekir, ancak bu durumda sorunlarınızın görüntüleri solmalı, yavaş yavaş renk, ses çıkarmalı ve bunları hayal gücünüzde en aza indirmeli ve “İptal ediyorum” demelisiniz!

Bu tekniği iki haftadan daha uzun bir süre kullanın ve hayatınızı nasıl değiştiğini görün.