ZENGİNLİK VE ŞANS GETİRECEK 2 BÜYÜLÜ KELİME


Kendi kendine hipnozun gücü hakkında bir çok psikolog uzun yıllardır konuşuyor. Ve sadece fenomenimizle ilgili olarak, atalarımız aynı şifacıları ve şamanları biliyordu. İnsan ruhunun bu özelliklerini çalışmalarında tekrar tekrar kullandılar.

Düşünceleri olan bir adam hem sorunu çekebilir hem de geri itebilir. Bu nedenle, birçok manevi pratikte, birinin düşüncelerinin seyrini kontrol etme ve bazen onu tamamen durdurma becerisi önemli bir rol oynar.

Sihirli sözler

En önemli şey onları bilinçli kullanmak ve mümkün olduğunca odaklanmaktır. O zaman sonuç sizi şaşırtacak! Bu yüzden, ağı rahatlatmalı ve hayatınızdaki hoş olayları, ilk başta ne yapmak istediğinizi düşünmelisiniz.

İstenilen şeyin nasıl gerçekleştiğini açıkça hayal edin, görüntülerin mümkün olduğunca ayrıntılı olması gerekir! Özellikle duygulara dikkat edin, ne kadar olumlu olursa o kadar iyi olur.

Kendinize bir kelime söyleyin – “İzin veriyorum!” gibi. Bu kelimeyle hayallerinizin veya istediğiniz olayların gerçekleşmesi için izin verirsiniz.

Aynı yöntem olumsuz durumlar, rahatsız edici düşünceler ve endişe ile çalışır. Ayrıca oturmanız ve sizi rahatsız eden şeyin ne olduğunu düşünmeniz gerekir, ancak bu durumda sorunlarınızın görüntüleri solmalı, yavaş yavaş renk, ses çıkarmalı ve bunları hayal gücünüzde en aza indirmeli ve “İptal ediyorum” demelisiniz!

Bu tekniği iki haftadan daha uzun bir süre kullanın ve hayatınızı nasıl değiştiğini görün.

ZENGİNLİK VE ŞANS GETİRECEK 2 BÜYÜLÜ KELİME

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı