Bir Tarot Kartı Seçin ve Gelecek Ay Sizi Nelerin Beklediğini Görün

Tarot kartları geleceği tahmin etmek için güçlü bir araçtır! Seni nelerin beklidiğini bilmek ister misin? Bir kart seç ve tahminini oku.

Bir Kart Seçin

Bir Tarot Kartı Seçin ve Gelecek Ay Sizi Nelerin Beklediğini Görün
1.Kartı Seçtiniz
Seçtiğiniz kart, başarıyı, dış yardımı ya da baskın bir sorunun beklenmedik bir şekilde çözümünü gösteriyor.Şans, ama her şeyde değil, bir yönde. Belki de sadece bir nefes almakla ilgilidir, böylece güçlerle bir araya gelip yolunuza devam edebilir, seçiminize karar verebilirsiniz.Bu kart, durumu düzeltmek, doğru karar vermek, doğru yöne hareket ettiğiniz gerçeğine işaret ediyor. Ayrıca, kart yeni bir şeyin alındığını gösterir: bilgi, deneyim, yollar, yol tarifleri. Koşulların başarılı bir şekilde birleştirilmesini sembolize eder.
2.Kartı Seçtiniz
Altın kalp, gerçek sevginin sembolüdür. Seçtiğiniz kart dürüstlüğü, sadakati, kalıcı birliği ve sevgiyi temsil ediyor. Eğer yüreğinizin iradesindeyse, istediğiniz şeyi elde edersiniz. Kart, kalbinizi dinlemenizi ve hislerinize güvenmenizi önerir. Bir sır keşfetmenin eşiğindesin, içeri girmen, açman, inanman gerekiyor, ve sonunda güzel şeyler olacak.Bu kart, konuşarak ve barışçıl eylemlerle çatışmalardan kaçınmayı ve her şeyi dostça çözmeyi önerir. Kendinize ve duygularınıza inanmanızı bunlara dayanarak karar vermenizi ve harekete geçmenizi tavsiye eder. Kimin önemli olduğunu ve hayatınızda gerçekten neyin önemli olduğunu unutmayın. Kalbinizin ne söylediğini dinleyin ve tavsiye ettiği şekilde hareket edin.
3.Kartı Seçtiniz
Düşüncelerinizde ve inançlarınızda samimi ve saf olun, daha sonra yardım, destek ve güç alın. Kart, samimi olmanızı, her şeyi olduğu gibi söylemenizi, açılmanızı, yalan söylememenizi ve ardından yardım veya bağışlama almanızı tavsiye eder ve oynar. Hile yaparsanız derhal bir ceza verilir.Bir cevap veya çözüm bulamıyor musunuz? Yalnız kal ve kendinle konuş, kendini anla. Tek boynuzlu at, düşüncenin yüce, manevi, sağduyulu ve saf bir haritasıdır. Tek boynuzlu at intikam veya intikam düşünmeyi tavsiye etmiyor, affetmeyi ve kendi bütünlüğünü düşünmeyi tavsiye ediyor.Tek boynuzlu at, bu durumda size yardım aramanızı tavsiye etmez, ruhunuzun, kalbinizin ve ilkelerinizin size söylediklerini yapmasını önerir.