MUTLULUK VE BÜYÜKLÜĞE ULAŞMAK İÇİN BİR İLHAM PERSİ SEÇİN

4629083-1.jpg

Haydi Başlayalım!!!

 1. Bir İlham Perisi Seçin

MUTLULUK VE BÜYÜKLÜĞE ULAŞMAK İÇİN BİR İLHAM PERSİ SEÇİN

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Seçtiğiniz İlham Perisine Göre

  İlham periniz size ruh ailenizin önemli olduğunu hatırlatıyor. Aile, Sana kan bağıyla bağlı olduğun değil yakın olmayı seçtiğin kişidir,Aileniz, erkek kardeş veya kız kardeşiniz gibi doğmuş bir yakın arkadaş olabilir. Ruh ailenizde olanlar çok önemlidir. Sahip olduğun bağ bu hayattan daha derinlere gidiyor.

  Onlara ulaşma ve onlarla bağlantı kurma zamanı (dünyanın neresinde olursa olsun, ruhaniyet alanında olanlar). Ruh aile bağlantınızın kelimelerden daha derin olduğunu bilin. Ne yaptığınızı, ne düşündüğünüzü, hatta onlarla sohbet etmeyi ve hissetmeyi bilirler.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Seçtiğiniz İlham Perisine Göre

  İlham Periniz, değişimin hayatın bir parçası olduğunu ve korkacak bir şey olmadığını hatırlatır. Doğal bir büyüme döngüsündesiniz ve hayatınızda bir veya daha fazla alanınız (değişen) gelişiyor. Bunu kucaklayın ve bunun yolculuğunuzun bir parçası olduğunu ve onunla savaşmadığınızı bilin. Eğer kendinizi kötü hissediyorsanız, değişmek için harekete geçmelisiniz.şimdi tam zamanı.

  İlham periniz, ruhsal yolculuğunuza devam etmenizi ve kendiniz olmaya devam etmenizi teşvik etmek için burada. Sadece kendiniz gibi davranarak dünyaya sunacağınız çok şey var. Aşk sihirdir, çünkü her şeyi değiştirecek güce sahiptir. Sahip olduğunuz sevgi, sadece etrafındakilere değil, tüm dünyaya da dokunma gücüne sahiptir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Seçtiğiniz İlham Perisine Göre

  İlham periniz, size kendinizi, evinizin temelini oluşturan sıkı bir çırak olarak görmenizi hatırlatıyor. Evini hayatın olarak gör. İster çalışma, kariyer, yeni yaşam tarzı seçimi, yeni yeme/egzersiz planı veya kendinize sadık olmak. Zaman ayır ve acele etme. Devam etmeden önce her alanın eksiksiz ve doğru yerde olduğundan emin olun. Sonuç üzerinde odaklanın ve sürecin tadını çıkarın.

  Vizyonunuza güvenin korkunun mırıltılı filtresi olmadan keskin ve net. Senin için ne ifade ettiğini, senin için neyin doğru olduğunu görebilirsiniz. Koşmaya devam edin. Artık sizin için karanlık yok sadece ışık, hayat, yaşam ve özgürlük var. İlham perin yanında koşup, uçacak. Birlikte yükseleceksiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Seçtiğiniz İlham Perisine Göre

  İlham periniz size bilge bir baykuşun enerjisini gösteriyor. Kendinizi veya başkalarını gözlemlediğinizi, düşündüğünüzü veya analiz ettiğinizi hissedebilirsiniz. Acele etmeyin, düşünmek için zaman ayırın, hayal kurmayın ya da yeniden düşünün. Herhangi bir soruna yönelik çözümlere verilen cevaplar, derinlemesine uzanır. Dinleme zamanı.

  İlham periniz, yaşam kalitenizi iyileştirmek ve kendinizi Kaynakla hizalamak için yaratıcı tarafınızla yeniden bağlantı kurmaya davet ediyor. İlham periniz sizi uyarmak ve eğlenmek için açık yürekli çabalara katılmak için pratik, mantıklı aklınızdan ve hayatın ciddiyetinden vazgeçmenizi tavsiye eder. Oynak yaratıcı ifade önemlidir çünkü sizi hayallerinize yaklaştıran titreşiminizi arttırır. Bu, ruhlarınızı harekete geçiren ve kendinizi iyi hissettiren herhangi bir yaratıcı çabaya kendinizi kaptırmanın zamanıdır. Bir müzik aleti çalmak, resim yapmak, yazmak, yemek pişirmek, mücevher yapmak, süslemek, dikmek, fotoğraflamak, peyzaj düzenlemek, dans etmek veya tasarım yapmak gibi bir şey olabilir. Bu size neşe getirdiği sürece ne olduğu önemli değildir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın