Bir Tarot Kartı Seçin Ve Bu Ay Sizi Nelerin Beklediğini Öğrenin

Bu ay içinde neye odaklanmanız gerektiğini bilmek istiyorsanız doğru yere geldiniz. Aşağıda üç kartlı bir resim bulacaksınız. Her kartın kendi anlamı vardır ve çektiğiniz kart size mesaj gönderen karttır. Sizi en çok çeken kartın hangisi olduğunu anlamak için bir dakikanızı ayırın.

Bir Kart Seçin

Bir Tarot Kartı Seçin Ve Bu Ay Sizi Nelerin Beklediğini Öğrenin
1.Kartı Seçtiniz
Bu kart mutlu aileleri ve kutlamaları temsil etmektedir. Görünüşe göre bu ay, kendinizi iyi hissetmek ve en çok önem verdiğiniz kişilere yakın olmak istiyorsunuz. Herkes hoş karşılandığını, desteklendiğini ve uygun şekilde bakıldığını hissedecektir. Bu ay sona erdiğinde ilerlemek için harika fırsatlar ortaya çıkacaktır ve yaşadığınız sorunların üstesinden gelmenizi sağlayacaktır.
2.Kartı Seçtiniz
Bu kart etrafınızda çok şey olduğunu gösteren bir kart. Tonlarca farklı seçeneğin önünde duruyorsunuz ve gerçekte olması gerektiği gibi temeli olmayan şeylerle gerçekten şımartılmak için biraz zaman ayırıyorsunuz. Bu kart kendi içinizde, bu hayatta istediğiniz şeyler üzerinde çalışmak için hayal gücünüzü kullanabileceğinizi hatırlatır. Eğer bir an önce harekete geçmezseniz, hiçbir yere varamayacaksınız.
3.Kartı Seçtiniz
Bu kart, hayatınızda en çok ihtiyacınız olduğunda size yardım edecek birini temsil eden bir karttır. Belki de ciddi bir sorundan korunuyorsunuz. Bu kart, bir tür geçmiş olaydan gelen üzüntü veya acıyla ilişkilendirilebilse de, genellikle çok fazla olan bir kadın figürünü temsil eder ve gerektiğinde rehberlik sunar. Belki bazı beklenmedik insanları dinlemelisiniz, sizin için sandığınızdan daha fazla cevabı olabilir.