Bir Mandala Seçin Ve Gizli Sihirli Gücünüzü Keşfedin

MANDALA-KAPAK-1.jpg

Mandala “daire” anlamına gelen Sanskritçe bir kelimedir. Hinduizm ve Budizm’de manevi ve ritüel bir sembol olarak, evreni temsil eder. Canlı renkler ve simetrik geometrik desenler sayesinde kaotik uyumu olan  kozmos’un sayısız yönünü tasvir eder. Mandalanın mantığa dayalı sembolizmi, hem evrenin hem de insan ruhunun niteliklerini göstermektedir.

Bugün size sunduğumuz testte, fotoğraftaki mandalalar arasından  birini seçebilirsiniz. Seçiminiz, hangi gücün sizi belirlediğini ve iyi niyet için nasıl kullanılabileceğinizi ortaya çıkaracaktır.

 

 1. Bir Mandala Seçin

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6

Bir Mandala Seçin Ve Gizli Sihirli Gücünüzü Keşfedin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Yokedici

  İlk mandala'nın tersine dönüşü buradaki güçlerin yıkıcı olduğunu gösteriyor. Ama bu olumsuz bir şey değil. Yeni bir şey yaratmanın ön koşulu, evriminizi engelleyen her türlü gereksiz durumdan kurtulma yeteneğidir. Bazen “yakıp yıkmak” her şeyin radikal bir şekilde yeni bir şey için önünü açabilir. Böylece, Yokedici olma gücünüz yararlı olabilir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Beşinci Element

  İkinci mandala, doğanın dört unsurunun temelinde çizilir. Bunlar görünür ve uyum içinde hareket eder ve güçlerimiz onlardan filizlenir. Yine de, beşinci elementte Ruh yoktur. Ruh doğadakileri birbirine bağlayan manevi unsurdur. Güç, Sevgi ve Bozulmayan Birlikten birisidir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Denge

  Bu mandala, 6 numaralı mistik gücün üssü üzerine çekilir. Kadın ve Erkek'in iki zıt gücü oyundadır ve altı üçgenle iki üçgeni şekillendirir. Gücünüz, içindeki bu güçlerin dinamik dengesinden geliyor.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Sabır

  On iki sayısı birçok yönden önemlidir. Olympus ya da İsa'nın 12 Havarisinde ikamet eden oniki Antik Yunan Tanrısını hatırlayın. 12 ayrıca yılın ayı. Gücünüz, zamanla uyum içinde akıyor olmanız gerçeğinde yatar. Siz hastasınız ve bu, evriminiz için avantajlı bir özellik. Zaman planlarınızı mükemmele götürecek.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  Pusula

  Bilgelik çarkına bağlanır. Bir anlamda, çeşitli seçeneklerin sunulduğu bir kavşaktır. Bir yandan, birden fazla olasılık yaratabiliyorsunuz ve bu nedenle hiçbir çıkmaz sokakta asla sıkışıp kalmıyorsunuz. Öte yandan, doğru kararlar verebiliyor ve erdem için en iyi yolu seçebiliyorsunuz. Size doğru yolu gösteren bir iç pusula tarafından yönlendiriliyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  Yaratıcı

  Bu bir ışık, Hayat, Sağlık, barış ve zenginlik sembolü. Gücünüz Harmonik ve yaratıcı bir güç. Zaman ve yaşam boyunca ilerler ve boşluklar yaratırsınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın