FBI Onaylı Parmak İzi Kişilik Analizi


Untitled-1-8-1.jpg

Parmak iziyle kimlik tespitini ilk kez 1850’lerde Sir William Herschel kullandı. Günümüzdeyse parmak izi yalnızca kimlik tespiti için değil, aynı zamanda karakter analizi için de kullanılıyor. Parmak izlerimizin, beynimizin 9 farklı potansiyelini yansıttığı ifade ediliyor. Bu içerikte sizlerle FBI’ın da kabul ettiği üç temel parmak izini paylaşacağım.

1. Döngüsel Parmak İzleri

1-15.png

Avuç içi karakter analiz uzmanı Noel Jaquin’e göre bu türden parmak izleri “muhtemel konsantrasyon eksikliğine bağlı zihinsel ve duygusal esnekliğe” işaret etmekte. Eğer ki bu parmak izine sahipseniz; açık yürekli, sakin, kendi halinde, başkalarına yardım etmeyi seven ve dost canlısı bir karakteriniz var. Aynı zamanda hayal gücünüz epey yüksek!

2. Dairesel Parmak İzleri

2-12.png

Eğer ki bu parmak izine sahipseniz baskın bir kişiliğiniz var demektir. Bu tür insanlar ne kadar soğuk ve bencil görünse de karakter olarak özgürlüklerine düşkün yapıya sahiplerdir. Kendi fikirlerinde oldukça inatçı olabilirler. Aynı zamanda oldukça yeteneklidirler, başarı odaklı hareket ederler. Kendilerine bir iş verildiğinde o işi sonuna kadar götürürler. Toplumda “yalnız kurt” denilen kişiler işte.

3. Eğrisel Parmak İzleri

3-10.png

Bu tür bir parmak izine sahip olanlar ise cesaretli ve güvenilir insanlardır. Bazen pramatik olabilirler ve bu onları inatçılığa sürükleyebilir. Ancak dostlarına karşı sadakatleriyle bilinirler. Genellikle sanatçı bir kişiliğe sahiplerdir ya da tam tersi, ortaları yoktur. Ve kendilerinden oldukça eminlerdir. Bu nedenle değişime adapte olmakta zaman zaman problem yaşarlar.

FBI Onaylı Parmak İzi Kişilik Analizi

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı