Bir Tarot Kartı Açın Ve Yaşam Tavsiyenizi Alın

Hangi kart sizi daha çok kendine çeker? Sezgisel bir Tarot kartı seçin ve hayattan tavsiyenizi alın.

Bir Kart Seçin

Bir Tarot Kartı Açın Ve Yaşam Tavsiyenizi Alın
1.Kartı Seçtiniz
Her zaman lider olmak istiyorsun, ancak başkalarına da kendilerini gösterme fırsatı vermelisin. Herkesin elinden gelenin en iyisini yapma fırsatı olması önemlidir.İnsanların, onlar için yaptığınız her şey için size teşekkür etmesini beklemeyin. Sadece seni daha iyi hissettiren şeyleri yapmalısın.
2.Kartı Seçtiniz
Kararsız ilişkiniz yüzünden sık sık acı çekersiniz. Bunu yapmamalısın. Bu ilişkiler size birçok yaşam gerçeğini öğretir.Kariyerinde büyük bir sıçrama yapma şansın var, ama korku hissediyorsun. Yeteneklerinden şüphe etme. Kendine güvenmeye başla. Güvenlik bölgenizi bırakın ve kendinize bir şans verin.
3.Kartı Seçtiniz
Her zaman orada olanlara daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Desteklerine ihtiyaçları olması muhtemel.Kendini sık sık işle yüklüyorsun, bu yüzden sevdiklerinin sık sık sana ihtiyacı var. Sevdiklerinle daha fazla zaman geçirmelisin.
4.Kartı Seçtiniz
Gücünüzü doğru yönetmeyi öğrenirseniz, daha az probleminiz olur. Bir şeyler söylemeden ve harekete geçmeden önce iyi düşünün.Genellikle, sonuçları düşünmeden hareket etmek için acele ediyorsun. Çok dikkatli olmalısın ve seni çevreleyen her şeye dikkat etmelisin.