Gizli Yeteneklerini Keşfet – Resimde İlk Olarak Ne Gördün?


Eğilimlerimizin ve yeteneklerimizin çoğunu keşfetmek ve geliştirmek için hayatımızın yıllarını harcıyoruz. Profesyonel olmayı öğrenir ve uygularız. Opera sanatçısı bir dahi olarak doğmadı – yeteneğini geliştirdi ve uzun süre keskinleştirdi. Her insanın (bunu bilsin ya da bilmesin) kendi gizli yeteneği var. Peki her birimiz gizli yeteneklerimizin farkında mıyız?

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Gizli Yeteneklerini Keşfet - Resimde İlk Olarak Ne Gördün?
Buzdağını Gördün
Sihirbazlık yeteneğine sahipsin! Ya zaten tahmin ettin ya da bu bilgi sende şüpheci bir gülümsemeye neden oldu. Ancak bu doğru! El çabukluğu senin doğal yeteneğindir. Bu, acilen kendini eğitmen ve sihirbaz olman gerektiği anlamına gelmez, ancak yine de YouTube'da kart hileleri hakkında birkaç video izlemelisin. Bu bilim senin için çok kolaydır, böylece yeteneğini arkadaşlarınla bir partide veya çocukların doğum gününde kolayca gösterebilirsin.
Dondurma Gördün
Sen doğuştan bir oyuncusun! Bu yeteneği zaten kullanıyorsan, aynı ruhla devam et. Bir spot ışığı sana çarptığında inanılmaz bir ilham kaynağı hissedersin. Bir sanatçı değilsen, sahneden çok korkmuyorsan veya halka açık bir gösteriden önce gergin değilsen endişelenme, tüm sanatsal performanslar büyük kalabalıklar gerektirmez. Becerilerini sergilemenin başka yolları da var. Sanatçı olmak aynı zamanda bir arkadaşa hikaye anlatmak veya işyerinde meslektaşları anekdotlarla eğlendirmek için de bir yetenektir.
Balinaları Gördün
Spor yapmayabilirsin, ancak bu yetenekli bir sporcu olduğun gerçeğini değiştirmez. Harika reflekslerin var, aktif olduğunda ve çok hareket ettiğinde ortaya çıkan serotonin olan "mutluluk hormonu" nun heyecanını yaşarsın. Herhangi bir takımın üyesi değilsen onu bulup ona katılmalısın. Bu doğal yeteneklerini sergilemenin harika bir yolu olacaktır. Takım sporları sana uygun değilse, spor salonunda bireysel egzersizler başlatmayı düşün.

Share your Results:

Gizli Yeteneklerini Keşfet – Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı