Gizli Yeteneklerini Keşfet – Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Eğilimlerimizin ve yeteneklerimizin çoğunu keşfetmek ve geliştirmek için hayatımızın yıllarını harcıyoruz. Profesyonel olmayı öğrenir ve uygularız. Opera sanatçısı bir dahi olarak doğmadı – yeteneğini geliştirdi ve uzun süre keskinleştirdi. Her insanın (bunu bilsin ya da bilmesin) kendi gizli yeteneği var. Peki her birimiz gizli yeteneklerimizin farkında mıyız?

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Gizli Yeteneklerini Keşfet - Resimde İlk Olarak Ne Gördün?
Buzdağını Gördün
Sihirbazlık yeteneğine sahipsin! Ya zaten tahmin ettin ya da bu bilgi sende şüpheci bir gülümsemeye neden oldu. Ancak bu doğru! El çabukluğu senin doğal yeteneğindir.Bu, acilen kendini eğitmen ve sihirbaz olman gerektiği anlamına gelmez, ancak yine de YouTube'da kart hileleri hakkında birkaç video izlemelisin. Bu bilim senin için çok kolaydır, böylece yeteneğini arkadaşlarınla bir partide veya çocukların doğum gününde kolayca gösterebilirsin.
Dondurma Gördün
Sen doğuştan bir oyuncusun! Bu yeteneği zaten kullanıyorsan, aynı ruhla devam et. Bir spot ışığı sana çarptığında inanılmaz bir ilham kaynağı hissedersin. Bir sanatçı değilsen, sahneden çok korkmuyorsan veya halka açık bir gösteriden önce gergin değilsen endişelenme, tüm sanatsal performanslar büyük kalabalıklar gerektirmez.Becerilerini sergilemenin başka yolları da var. Sanatçı olmak aynı zamanda bir arkadaşa hikaye anlatmak veya işyerinde meslektaşları anekdotlarla eğlendirmek için de bir yetenektir.
Balinaları Gördün
Spor yapmayabilirsin, ancak bu yetenekli bir sporcu olduğun gerçeğini değiştirmez. Harika reflekslerin var, aktif olduğunda ve çok hareket ettiğinde ortaya çıkan serotonin olan "mutluluk hormonu" nun heyecanını yaşarsın. Herhangi bir takımın üyesi değilsen onu bulup ona katılmalısın.Bu doğal yeteneklerini sergilemenin harika bir yolu olacaktır. Takım sporları sana uygun değilse, spor salonunda bireysel egzersizler başlatmayı düşün.

Share your Results: