Bir Ayna Seç Ve Yaşam Mesajını Keşfet

Beğenine en uygun olan aynayı seç ve önemli yaşam mesajını keşfet. Bu ilginç test, seçilen yolu nasıl düzelteceğini anlamana yardımcı olacaktır.

Bir Ayna Seç

Bir Ayna Seç Ve Yaşam Mesajını Keşfet
1.Aynayı Seçtin
Mesajın: 'Hayata teslim ol'Hayatını kabul etmeli ve kalbinin gerçek arzularına direnmeyi bırakmalısın. Umut ve cesaretle, hayatını tanımaya git. Hiçbir şeyden korkma, çünkü şimdi harika bir fırsatın var ve belki de gerçekte olduğun kişi olacaksın!Bir şey yapmadığın için kaç kez özür diledin? Ve ne sıklıkla inanılmaz bir şeyin olacağı ve hayal kırıklığına uğrayacağı umudunda boğuldun? Elbette, derinlerde böyle bir ödülün ancak çaba sarf ederek elde edilebileceğini anlıyorsun. Ama bazen hala 'bir şans' elde etmeyi umarsın.Ancak ruhun tam olarak neye ihtiyacın olduğunu ve ne yapmak istediğini bilir. Her birimiz bu dünyaya hayatın tadını çıkarmak için geldik. O yönde hareket etmeye başlar başlamaz, hayatında nasıl yeni parlak renklerle oynamaya başlayacağını neredeyse anında göreceksin.
2.Aynayı Seçtin
Mesajın: 'Benlik Saygısını Artır'Hayattaki her şeyin en iyisini hak ediyorsun, herkesten daha az değil. Dikkat, saygı, sevgi ve başarı. Bilincini mutluluğunu engelleyen sınırlamalardan kurtarmak için en uygun zaman geldi.Bir kişinin özsaygısı düşük olduğunda, kendi kendine şöyle der gibidir: 'Şimdiyi bilmekten korkuyorum.' Bu, bir kişiye özel bir şeyi hak etmediğini ve bu nedenle endişelenmesine gerek olmadığını, bir şekilde kendini göstermesini sağlayan bir tür koruyucu kıyafettir.Ancak, bunun yaygın bir korku olduğunu anlamak önemlidir. Öyleyse kendine şunu söylemeye başla:'Başarıya, sevgiye ve saygıya layığım.'Bu kelimeleri sürekli tekrar et. Ve en önemlisi, onlara inan! Bunları zaten söylemeye başladıysan, hayatın yakında inanılmaz bir şekilde değişecektir.
3.Aynayı Seçtin
Mesajın: 'Ertelemeye karşı dur'Kararsızlığın veya korkun nedeniyle her şeyi erteleme eğilimin varsa, şimdi bu işe yaramaz alışkanlığı ortadan kaldırmanın zamanı geldi. Sadece bir şeyi ertelemek istersin, böylece daha sonra başına gelebilecek tüm iyi şeyleri görürsün.Belirli bir görevi tam olarak yerine getirmeye başlarsan mantıklı sonuca ulaşırsın. Yavaş yavaş tüm vakaları bir kerede ve gerektiği gibi bitirmeyi öğrenirsin Bu yetenekle birlikte, daha yüksek bir güven düzeyi elde edeceksin.
4.Aynayı Seçtin
Mesajın: 'Aşk ilişkileri kur'Şimdi her zamankinden daha fazla sevmeye hazırsın. Ayrıca, sevgini vermeyi seviyorsun. Zihnini olumsuz tutum ve kalıplardan arındırmanın, kalbinin açılmasını engelleyen korkulardan kurtulmanın zamanı geldi.Geçmiş geçmişte bırakılmalıdır. Böylece başına gelenlerden deneyim elde edebileceksin, o zaman tekrar aynı sorunlarla uğraşmak zorunda kalmazsın. Evren, onlarla yalnız olduğunu düşündüğünde bile, her zaman düşüncelerini dinler. Ne düşündüğünü hatırlar ve sonra tesadüfleri görmeye başlarsın.Düşüncelerin korkuya yönelikse, istenen sonucu elde edemezsin. Bu nedenle, yeni duygular bulmak için kalbini aç. Kendini değerli aşkının kollarında hayal et.

Share your Results: