Bir Güneş Seç Ve Yol Gösterici Mesajını Keşfet

Bir güneş seçmek, hayatındaki bu an için sana yol gösterici bir mesaj getirecektir.

Bir Güneş Seç

Bir Güneş Seç Ve Yol Gösterici Mesajını Keşfet
1.Güneşi Seçtin
Su iç, sağlıklı beslen ve nasıl hareket ettiğine odaklanabilmen için zihnini açık tuttuğundan emin ol. Bugün, ne istediğimiz ve nasıl olmasını istediğimiz konusunda net olduğumuzdan emin olmak istediğimiz bir gün, böylece ruh rehberlerimiz onu elde etme yolunda bize yardımcı olabilir. Biz inanılmaz insanlarız! O yüzden ne istediğimiz konusunda net olduğumuzdan emin olmalıyız. Melekler, korkuyu bir kenara bırakıp, istediklerinin peşinden gitme zamanının geldiğini aklında tutmanı isterler! Hayatında uzun zamandır denemek istediğin ve sana mutluluk getireceğini düşündüğün bir şey var ve onlar da aynı fikirdeler. Bu nedenle, korkuyu bir kenara bırak ve bugün bu hedefe doğru bir adım, hatta küçük bir adım atmak için elinden gelenin en iyisini yap, böylece ilerleme hissi tüm bu adımlarında başarıya ulaşmana katkıda bulunabilir.
2.Güneşi Seçtin
Çoğu zaman ruhumuzun amacı ile uyumlu olmadığımızı hissedebiliriz. Bugün seçilen bu güneş, farkında olmamız için, zaman zaman ne kadar yanlış hizalanmış hissedersek hissedelim, Evren ve ruh rehberlerimizin bize her zaman doğru yolu gösterdiğini hatırlatıyor. Bu nedenle, biraz sapabileceğini düşünüyorsan, bugün biraz zaman ayır, Ruhunla iletişim kur ve nazikçe Evrenin enerjik akımının seni doğru yöne ittiğini hisset. Şimdi dikkatli adım atma zamanı. Aradığın yönde herhangi bir işlem yapmadan önce, etrafındaki tüm gerçekleri ve kaynakları toplayabilmen gerekir. Koruyucu Meleklerden sana sunulan tüm seçenekleri tam olarak anlayarak, istediğin yönde ilerlemek için ihtiyaç duyduğun kaynakları ve bilgiyi bulmana yardım etmesini iste. Bu bir seçim yapma zamanıdır ve bu zamanda seçim yapmadan önce iyi bilgi sahibi olmak çok önemlidir.
3.Güneşi Seçtin
Şimdi odaklanma zamanı. Dikkatini, acil onarım gerektiren şeylerden başka yöne çeviren şeyler yüzünden genellikle dikkatinin dağıldığını anlıyorum. Senin için önemli olan ve bu yaşam boyunca desteklediğin öncelikleri seçmeli ve böylece, kendin ve ruh grubunda, birlikte zaman geçirmeyi seçtiğin herkes için en büyük iyiliği elde etmek için, tüm dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırmalısın. Evrensel enerji bir dönüm noktasına ulaşıyor ve sen kilit bir kişisin. Bunu hafife almadığını biliyorum ve en yüksek hayır için ihtiyacın olan tüm odağı vereceğine güveniyorum. Şu anda sahip olman gereken odak aile olmalıdır. Dikkatine, sevgine ve desteğine ihtiyaç duyan bir ailen var.

Share your Results: