Ruh Mesajınızı Almak İçin Bir Sembol Seçin

SEMBOLL-1.jpg

Niyetinizi düşünün ve içgüdülerinize güvenerek sizi kendine en çok çeken bir sembolü seçin.

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6

Ruh Mesajınızı Almak İçin Bir Sembol Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Sembolü Seçtiniz

  Bu, Evren'de, yapmanız gereken her şeyin yapıldığını ve şimdi de arkanıza yaslanıp, emeğinizin meyvelerinin tadını çıkarabileceğiniz bir işarettir. Evren, bilinç mesajını başkalarına yaydığın için sana teşekkür etmek istiyor. Sen, birçok kişiye rehberlik eden gerçek bir ruhani öğretmensin ve şimdi bir armağan vermenin sırası sende. Elbette, bu hediye materyalist değildir, bundan daha iyidir. Bu bilmenin armağanıdır. Artık hayatın güzel olduğunu bilmek için hediye verilir ve her şey büyümeye, öğretmeye ve sevgiye izin vermek için buradadır.İyi ve kötü, doğru ya da yanlış yoktur. Son zamanlarda çok fazla büyüdünüz ve şimdi de ihtiyacı olan bir arkadaşınıza ulaşın, bir blog yazın, bir ağaç dikin, bilinçli farkındalığı arttırmaktan başka bir sebep olmadan derslerinizi dünyaya iletin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Sembolü Seçtiniz

  Çevrenizdekilere bağlanmak, kendinize bağlanmak ve doğaya bağlanmanın tam zamanı. Yalnız değilsiniz, Evrenin büyük ağının bir parçasısınız ve her bir bitki, hayvan ya da başka bir şeyin daha büyük bir güçle bağlı olduğunu unutmamalısınız.

  Bunu hissedebilirsin, bazen görebilirsin bile, ama şimdi uygulamaya koyma zamanı geldi. Taktığınız maskeyi çıkarın ve gerçek bir bağlantı kurmanıza izin verin. Kendinizle başlayın ve dışa doğru keşfedin.

  Bitkiler, hayvanlar ile bağlantı kurun daha sonra başkalarıyla gerçek bir bağlantı kurmaya hazır olacaksınız. İşyerinde ilişki sorunları yaşıyorsanız, yapmanız gereken tek şey bağlantı kurmaktır. Bazı durumları kendi bakış açısınızdan görmeyi deneyin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Sembolü Seçtiniz

  Çok çalışıyorsunuz, biraz dinlenmenin ve rahatlamanın zamanı geldi! Gün ışığından faydalanmak ve iç çocuğunuzu yeniden alevlendirmek için kendinize biraz zaman ayırın. Kendiniz için birşeyler yapın bir macera ya da denizaşırı yolculuk planlayın. Kendinize biraz zaman ayırdığınız zaman öğreneceğiniz çok şey var.

  Suçluluk hissetme, çünkü hayatın neyle ilgili olduğu budur! Bazı temiz, organik yiyeceklerle vücudunuzu ödüllendirin, bazı eğlenceli uyarımlarla zihninizi ödüllendirin, arkadaşlarınızın ve ailenizin sevinci ile kalbinizi ödüllendirin. Çoğunlukla bir gülümsemenin gücünü ve kahkaha gücünü unuturuz. Dışsal durumunuz ne olursa olsun, her şeyde neşe bulmanın, sizin ve dünyanın geri kalanı için iyi bir dünya yapabileceğini unutmayın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4.Sembolü Seçtiniz

  İçeriye bakmak yerine dışarıya  çok fazla odaklanıyorsunuz. Kalbinizin derinliklerinde tüm sorularınızın cevapları yatıyor. Kafanız dağınıklıklarla dolu ve aklınız karışmış, zihninizdeki düşüncelerinizi bir an için temizleyin ve içine bakın. Doğada vakit geçirin,yürüyüşe çıkın, zihninizi sakinleştirin ve İlahi olanla yeniden bağlantı kurun.

  Ruh, dış ipuçlarını veya işaretlerini aramak yerine cevapları aramanızı istiyor. Artık evrenle ve sizin için tuttuğu her şeyle eş zamanlı hale gelmenin zamanı ve bunu yapabilmenin tek yolu, zihninizi temizlemek. Düşüncelerinizi bugün gözlemleyin, ama onlara katılmaya ya da onları yargılamaya çalışmayın, öz benliğinize geri dönün ve egonuzun oyunda olduğu zamanın farkında olun.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  5.Sembolü Seçtiniz

  Sınırlar bilinçli ve güdümlü bir niyetle inşa edilirse kötü bir şey değildir. Bu sınırların bir kısmını yerine koymanızın zamanıdır, çünkü çok fazla dağınık! Net sınırlara sahip olursanız, size şu an üzerinde odaklanmanız gereken şey olan, küçük bir yapı ve rehberlik verirsiniz.

  Planlamayacak şeylerin sorumluluğunu üstlenmeye zamanınızı ve enerjinizi artık yüksek amacınıza hizmet etmeyen insanlar ve durumlar arasında yaymayı bırakmaya odaklanmalısınız Ayrıca, dağınıklığı azaltmak için evi temizlemek için mükemmel bir zaman.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  6.Sembolü Seçtiniz

  Her şeyin gitmesine izin vermenin ve evrene güvenmenin zamanı geldi. Ne olduğuyla savaşmaya çalışmak yerine, sadece bir adım geri at  ritim ve yaşam akışında gitmeye izin ver.

  Şimdi ileriye doğru ilerlemeyi durdurmak  şimdiki anı ve neyi kabul etmek için çağrıldığını düşün. Bir sonraki adımınız, siz sakin olduğunuzda ve gerçek niyetinize odaklandığınızda ortaya çıkarılacaktır. Herhangi acele kararlar vermekten kaçının,durgunluğun sizi yönlendirmesine izin verin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın